GRY
 
 

10 dzieci Jolie i Pitta?

Coraz większą hollywoodzką modą staje się posiadanie dzieci. Przeczytaj komu powiększy się rodzina.

Angelina Jolie chce mieć 10 dzieci

Angelina Jolie pragnie dużej rodziny. Na razie razem z Bradem Pittem mają troje dzieci. To dopiero początek. Para chce adoptować dzieci w różnych zakątkach świata.
"Gdzie nie pojadę, wszędzie usłyszysz, że jestem tam po to, aby adoptować. Indie są krajem, gdzie można legalnie adoptować dzieci, ale my tam nie szukamy dzieci. Może w przyszłości... porozmawiamy o tym. Zdecydowanie pragniemy dużej, bardzo dużej rodziny. Chcemy mieć 10 dzieci, dopóki jesteśmy młodzi" - powiedziała aktorka magazynowi "Elle".
Brad żartuje, że tworzy drużynę piłkarską, bo chce wystąpić na następnych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej.

Tori Spelling szykuje się do roli mamy
Aktorka nie może się już doczekać, kiedy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Pewnie dlatego, mimo że do porodu pozostały jeszcze trzy miesiące, już teraz po ulicach Los Angeles spaceruje z wózkiem.
W luksusowym pojeździe, kupionym z myślą o dziecku, na razie podróżuje Mimi LaRue. W chłodniejsze dni Tori szczelnie okrywa pupila kocykiem i dba o to, aby się nie przeziębił.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj