fot. pregnancystore.com

10 najbardziej zwariowanych przedmiotów dla dzieci

Niektóre pomysły są genialne w swojej prostocie, inne trochę mniej ;-) Zobaczcie zdjęcia!
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
fot. pregnancystore.com
Kiedy spodziewasz się dziecka, masz długą listę przedmiotów do kupienia. Łóżeczko, fotelik, wózek, ubranka, jest tego naprawdę sporo...

Takich jednak przedmiotów, pewnie nawet nie widziałaś. Są one zaskakujące, ale i chyba dosyć przydatne. Oceńcie same ;-)

1. Specjalna kamizelka - dzięki której dziecko nigdy się nie znudzi. Wyobraź sobie, że idziesz do banku i spodziewasz się długiej kolejki. Nakładasz taką kamizelkę i zajmujesz uwagę dziecka na długie minuty. Jaki jest jeszcze plus? Żaden z gryzaków nie spadnie na ziemię. Minus – nie będziesz modna ;-)


fot. netmums.com
2. Siodło dla taty? Ile razy słyszałyście, że dziecko jadące na plecach taty nagle straciło równowagę i spadło? Teraz już nie ma strachu. Dziecko otrzyma podpórkę pod plecy, a tata poczuje się bezpieczniej.


fot.daddle.com
3.Miękkie dłonie - tak, one akurat wyglądają dziwnie. Służą utrzymywaniu dziecka w pozycji bocznej bezpiecznej, zapewne też mają dać dziecku poczucie bliskości. Tu wolelibyśmy chyba, by to nasze ręce podtrzymywały dziecko, no chyba że musimy szybko ugotować obiad ;-) (zdjęcie główne)

4. Kapturek na siusiaka – kto ma synka, wie o co chodzi. Te małe siusiaki potrafią naprawdę nas nieźle zmoczyć w czasie kąpania, przewijania, czy przebierania. Może to nie jest taki zły pomysł?


fot.bippityboppitybaby
5.Tato, mamo - zróbcie patataj!- znacie to? Bujanie dzieci na własnych nogach, jest naprawdę dość męczące. Czy taki wynalazek, może nam w tym pomóc? Dziecko stabilnie siedzi sobie na naszym kolanie, a nie kostce, jest więc szansa, że uda nam się poruszać nogą trochę dłużej, niż minutę.


fot.Po-knee.com
6. Jak namówić dziecko do korzystania z nocnika? Kupcie mu i-Nocnik. Czyli robimy siusiu i bawimy się. Tu mamy wątpliwości.


fot.netmums
7. Dziecko pełza – kupmy specjalnie śpioszki, które sprawią, że dziecko nie będzie marzło od zimnej podłogi, a dodatkowo wyfroteruje nam drewniany parkiet.


8. Nauka raczkowania – czasem dzieci się zniechęcają, bo bolą je kolanka. Jest już na to sposób, mała poduszeczka i dziecko może śmigać.9.Własny pisuar?- panowie siusiają na stojąco, to fakt. Od kiedy więc uczyć syna i czy taki domowy sprzęt przyda się w domu, czy to jeszcze zbyt wcześnie?


fot.Peter Potty
10. Tata karmi dziecko – czy to się w ogóle może udać? Nie wiemy, ale wygląda to zabawnie.

fot.DR
A jaki przedmiot Wam najbardziej pomaga w opiece nad dzieckiem?
Redakcja poleca: „Wszystko jest na mojej głowie, mąż mnie nie wspiera” – pisze mama [WIDEO]
Szukaj pomocy, sama długo nie dasz rady i pamiętaj, że bez zaangażowania partnera, dziecko będzie miało problem z utworzeniem więzi z tatą - mówi dr Magdalena Śniegulska.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy