GRY
 
 

Tatuaże dla mam – zdecydowałabyś się na coś takiego?

Jednym ze sposobów okazywania dziecku miłości jest... zrobienie tatuażu. Portrety maluchów czy daty urodzin powoli odchodzą w niepamięć. Coraz częściej rodzice decydują się na wytatuowanie rysunku dziecka.

Rodzice tatuują rysunki swoich dzieci
fot. Instagram/inkinktat
Są tysiące sposobów okazywania dziecku miłości. Jednym z najciekawszych (a na pewno najtrwalszym) jest upamiętnienie malucha w formie tatuażu. Imię, data urodzenia, odciski palców czy portret maluszka to tylko kilka przykładów najpopularniejszych wzorów, na jakie decydują się rodzice. Prawdopodobnie najoryginalniejsze są tatuaże przedstawiające... dziecięce rysunki.

Decydując się na taki tatuaż, możesz mieć pewność, że jesteś jedyną osobą na świecie, która przyozdobiła ciało takim wzorem. "Adasiów" i "Milenek" może być wiele, ale rysunek dziecka jest jedyny w swoim rodzaju.

Na taki sposób wyrażenia miłości do dziecka decydują się nawet osoby, które nigdy wcześniej nie myślały o zrobieniu tatuażu. Trzeba przyznać – kartka z rysunkiem może się zgubić lub zniszczyć, a rysunek na ciele zostanie z tobą na całe życie...

Zobaczcie, jak wyjątkowe są tatuaże na podstawie dziecięcych rysunków.

Zobacz także: Historia tego tatuażu naprawdę wzrusza
 
 

Yesterday's kid's masterpiece! #eyepollutiontattoo #kiddrawingtattoo #kiddrawing #sctattooartist #boilingspringstattoo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika James Ashby (@tattoosbyjamesashby)Redakcja poleca: Powiedz dziecku "kocham cię" bez słów: na 8 sposobów!
Nie potrzebujesz słów, żeby codziennie pokazywać dziecku, że jest kochane! Wystarczą uśmiech i czułość. Coś jeszcze?
Doładuj
Przeładuj