KONKURS! Do wygrania 10 zestawów LEGO Duplo „Stajnia z kucykami”

Nie od dziś wiadomo, że rodzicielska kreatywność jest nieograniczona. Podziel się z nami swoimi sposobami na kreatywne łączenie zabawy klockami LEGO Duplo z innymi zabawkami i wygraj jeden z dziesięciu zestawów LEGO Duplo „Stajnia z kucykami”.
LEGO Duplo stajenka

Klocki LEGO Duplo dają nieograniczone możliwości zabawy. Zbudowanie tego, co zgodne z instrukcją, to dopiero jej początek! Bo któż z nas na jakimś etapie nie pragnął urozmaicić klockowego świata wprowadzeniem postaci z innych bajek?

Księżniczki i potwory

Zapewne nie jeden raz w twojej wspólnej zabawie z dzieckiem powstawały budowle – parterowe, piętrowe, kosmiczne. A może całe miasta? I pojazdy, którymi przemieszczają się ich mieszkańcy? Gospodarzami tych szaleństw byli zazwyczaj bohaterowie LEGO Duplo. Jednak w pewnym momencie przygód w głowie jest jeszcze masa, a ludzików brakuje. To wcale nie musi oznaczać końca zabawy. Przecież do ekipy śmiało dołączyć mogą dinozaury, lalki, pluszaki, pacynki a może ludziki wykonane własnoręcznie z rolek po papierze toaletowym. Brzmi to jak inwazja obcych? A może wspólne działanie w celu odbicia z rąk wroga pięknej księżniczki…

Zatrać się w zabawie

Na pewno nie raz zdarzyło wam się zatracić w zabawie i łączyć światy. Zestawy LEGO Duplo to skarbnica pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Opisz wasz własny sposób na połączenie zabawy klockami i innymi zabawkami oraz wygraj jeden z dziesięciu zestawów LEGO Duplo „Stajnia z kucykami”. W zestawie oprócz budynku i zwierzątek do dyspozycji są również widły i szczotka. Dzięki temu maluch będzie mógł uczesać grzywy koników i dowie się jak je karmić. Przy okazji będziecie mogli porozmawiać o tym, jak opiekować się zwierzątkami, czy jakie są ich zwyczaje.

Wystarczy, że napiszesz jak we wspólnej zabawie łączycie świat LEGO Duplo z innymi zabawkami a zestaw „Stajnia z kucykami” może trafić do was!
 


Materiał powstał z udziałem marki: LEGO DUPLO

Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Dzień Ojca - już w niedzielę!

Jakim jesteś tatą?