LEGO Duplo stajenka

KONKURS! Do wygrania 10 zestawów LEGO Duplo „Stajnia z kucykami”

Nie od dziś wiadomo, że rodzicielska kreatywność jest nieograniczona. Podziel się z nami swoimi sposobami na kreatywne łączenie zabawy klockami LEGO Duplo z innymi zabawkami i wygraj jeden z dziesięciu zestawów LEGO Duplo „Stajnia z kucykami”.
LEGO Duplo stajenka

Klocki LEGO Duplo dają nieograniczone możliwości zabawy. Zbudowanie tego, co zgodne z instrukcją, to dopiero jej początek! Bo któż z nas na jakimś etapie nie pragnął urozmaicić klockowego świata wprowadzeniem postaci z innych bajek?

Księżniczki i potwory

Zapewne nie jeden raz w twojej wspólnej zabawie z dzieckiem powstawały budowle – parterowe, piętrowe, kosmiczne. A może całe miasta? I pojazdy, którymi przemieszczają się ich mieszkańcy? Gospodarzami tych szaleństw byli zazwyczaj bohaterowie LEGO Duplo. Jednak w pewnym momencie przygód w głowie jest jeszcze masa, a ludzików brakuje. To wcale nie musi oznaczać końca zabawy. Przecież do ekipy śmiało dołączyć mogą dinozaury, lalki, pluszaki, pacynki a może ludziki wykonane własnoręcznie z rolek po papierze toaletowym. Brzmi to jak inwazja obcych? A może wspólne działanie w celu odbicia z rąk wroga pięknej księżniczki…

Zatrać się w zabawie

Na pewno nie raz zdarzyło wam się zatracić w zabawie i łączyć światy. Zestawy LEGO Duplo to skarbnica pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Opisz wasz własny sposób na połączenie zabawy klockami i innymi zabawkami oraz wygraj jeden z dziesięciu zestawów LEGO Duplo „Stajnia z kucykami”. W zestawie oprócz budynku i zwierzątek do dyspozycji są również widły i szczotka. Dzięki temu maluch będzie mógł uczesać grzywy koników i dowie się jak je karmić. Przy okazji będziecie mogli porozmawiać o tym, jak opiekować się zwierzątkami, czy jakie są ich zwyczaje.


 


Lista laureatów konkursu:

Magdalena P. Gorzyce
Elżbieta S. Białystok
Marta M. Ustroń
Klaudia P. Katowice
Anna M. Elbląg
Izabela G. Poznań
Paulina O. Rzeszów
Krzysztof C. Kraków
Monika U. Poznań
Dominika W. Libiąż

Materiał powstał przy współpracy z: LEGO DUPLO

Zobacz także

Popularne tematy