GRY
 
 

11-latka trafiła z bólem brzucha do szpitala. Okazało się, że... rodzi

Rodzice wezwali pogotowie do dziecka, nie mając pojęcia, że to skurcze porodowe.

11-latka urodziła dziecko
fot. AdobeStock
Każda mama i tata, którzy widzą cierpiące dziecko, starają się mu pomóc za wszelką cenę. Gdy 11-latka zaczęła narzekać na ból brzucha, jej rodzice byli przekonani, że to problemy jelitowe i wezwali pogotowie. Jakie było ich zdziwienie, gdy sanitariusze odkryli, że dziewczynka rodzi.

Szybki poród

Nastolatka została przewieziona do szpitala La Ariixaca, jednak już wystąpiły skurcze parte i poród przebiegał bardzo szybko. Dziecko urodziło się, zanim pracownicy placówki zdążyli przetransportować 11-latkę na salę porodową. Poród odbył się bez kompilacji, a mama i dziecko czują się dobrze. Zarówno dziewczynka, jak i rodzice pochodzący z Boliwii twierdzą, że nie byli świadomi tej ciąży. Sprawę teraz wyjaśni policja i lokalne służby specjalne.
Redakcja poleca: Jak szybko urodzić? Poznaj sposoby mam
Co robią kobiety, by przyspieszyć poród? Każda ma swój sprawdzony sposób. Poznaj 3 mamy i ich metody na szybki poród. Który wybrałabyś dla siebie?

Jak do tego mogło dojść?

Zachodzi poważne podejrzenie, że ojcem dziecka jest 14-letni brat nastolatki. Wszystko wyjaśnią badania DNA. Jednak nawet jeśli okaże się, że nastolatek jest ojcem dziecka, to uniknie kary. W świetle hiszpańskiego prawa seks z małoletnią osobą nie jest karany, o ile druga strona jest w zbliżonym wieku. Choć to niezwykła historia, to nie jest to najmłodsza matka w Hiszpanii. W 2010 roku w szpitalu Jarezm swoje pierwsze dziecko urodziła 10-latka Romka. Ojciec dziecka był zaledwie 3 lata starszy od młodziutkiej mamy.

Co sądzicie o tak wczesnym macierzyństwie? Napiszcie w komentarzach.

Źródło: The Sun

Zobacz także:
Doładuj
Przeładuj