15-latka w drugiej ciąży
fot. Instagram

15-letnia matka jest w drugiej ciąży. Pierwsze dziecko „zrujnowało jej życie”

Znana blogerka zasłynęła ciążą i porodem w wieku 13 lat. Teraz nastolatka spodziewa się drugiego dziecka i jest w kropce. O porady i pomoc poprosiła fanów w sieci.
Magdalena Drab
15-latka w drugiej ciąży
fot. Instagram
15-letnia Daria Sudnisznikowa to słynna w Rosji blogerka, którą śledzą setki tysięcy fanów. Historią dziewczyny swego czasu żył cały kraj, gdy zaszła w ciążę i urodziła córkę, mając zaledwie 13 lat. Teraz Daria nie wie, co zrobić, bo opieka nad drugim dzieckiem jest ponad jej siły.

15-latka w drugiej ciąży. Pyta o aborcję

Pierwsza ciąża według relacji samej blogerki była wynikiem gwałtu, choć początkowo za ojca brano... 10-letniego przyjaciela dziewczyny. Testy potwierdziły jednak ojcostwo wskazanego przez nią starszego chłopaka. Córka Darii ma już 11 miesięcy. Teraz Daria Sudnisznikowa jest w związku z kolegą, który ma być ojcem jej drugiego dziecka. Ale młoda mama nie wie, czy powinna urodzić.

„Ojcem tego dziecka jest Maksim, ponieważ przez ostatnie pięć, a może nawet osiem miesięcy nie miałam żadnego innego seksualnego partnera. Nie wiem, co robić, naprawdę nie wiem” – żali się w sieci swoim fanom.

O domniemanej drugiej ciąży nastolatki rozpisują się obecnie zagraniczne media, choć w Polsce temat wypłynął już w lutym br. Blogerka podobno myśli o aborcji, ale ponieważ nie ma pewności co do tygodnia ciąży, obawia się zabiegu. Poinformowała jednak publicznie, że pierwsze dziecko „zniszczyło jej życie”, a opieka nad drugim z pewnością by ją przerosła. Odpowiedziała też na zarzuty o nieodpowiedzialność: podobno brała tabletki antykoncepcyjne, które nie zadziałały.

„Jeśli dana osoba jest gotowa na stosunek i w pełni ufa swojemu partnerowi, jest to normalne. Dlaczego musisz czekać na pełnoletność?”, pyta.
 

Źródło: Dailystar.co.uk, Thesun.co.uk

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy