kobieta uratowała dziecko
fot. Adobe Stock, screen YouTube

18-miesięczne dziecko spadło z 5 metrów! Uratowała je 64-letnia kobieta!

Życie 18-miesięcznego Egora wisiało na włosku. Maluch spadł z prawie 5 metrów. Dziecko zostało cudem uratowane przez przypadkową kobietę, która akurat tamtędy przechodziła.
Joanna  Biegaj
kobieta uratowała dziecko
fot. Adobe Stock, screen YouTube
Do zdarzenia doszło 21 lipca w Nowokuźniecku. 64-letnia Swietłana Sanarowa wracała właśnie z supermarektu do domu, gdy zobaczyła, że w oknie jednego z budynków jest niemowlę. Maluszek kurczowo trzymał się framugi okna, próbując uratować się przed upadkiem.

Reakcja kobiety była natychmiastowa – rzuciła torby z zakupami i podbiegła pod okna budynku, by ratować dziecko. Wyciągnęła swoje ręce, chcąc je złapać. Chłopiec po chwili spadł, jednak prosto w ramiona Svetlany. Gdyby nie jej wspaniałe zachowanie – dziecko mogłoby nie przeżyć upadku z pięciu metrów.

„Pomyślałam, że jeśli go nie złapię, rozbije się na moich oczach” - powiedziała Svetlana Sanarova dla serwisu informacyjnego East2West.

Chwila nieuwagi rodziców

Ojciec malucha był przekonany, że dziecko znajduje się pod opieką swojej mamy. Ona jednak wyszła na chwilę z pokoju, by przygotować jedzenie dla bliźniaczki chłopczyka. Ojciec chłopca po całym zdarzeniu zbiegł na dół, by odebrać dziecko z rąk kobiety. Ze stresu zapomniał zapytać, jak nazywa się osoba, która uratowała życie jego dziecku. Gdy jednak wiadomość o niezwykłym wydarzeniu obiegła sieć – udało się ustalić kim była 64-latka i złożyć jej podziękowania.
Źródło: nypost.com

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy