Paulina Krupińska
fot. Instagram/pkrupinska

2-letnia córka Pauliny Krupińskiej też zostanie modelką?

Wiele wskazuje na to, że odziedziczyła po mamie talent do modelingu
Milena Oszczepalińska
Paulina Krupińska
fot. Instagram/pkrupinska
Paulina Krupińska ma powody do radości? Wiele przemawia za tym, że jej dwuletnia córka Antonina pójdzie w jej ślady i za jakiś czas tak jak mama zostanie modelką. Skąd taki wniosek? Wystarczy zobaczyć filmik, który Paulina wrzuciła wczoraj na swój profil na Instagramie.

Zgłoś się do testowania i zdobądź 1 z 200 opakowań Enfamil Premium 3!

Dwuletnia córka Pauliny Krupińskiej chodzi w szpilkach

Co jest jednym z ważniejszych zadań modelki? Piękne prezentowanie ubrań, butów i dodatków, niezależnie od tego, jak bardzo niewygodne czy niepasujące by były. Dwuletnia córka Pauliny Krupińskiej potrafi to doskonale! Kariera modelki za kilka lat może stać przed nią otworem… Tylko czy Paulina chciałaby, żeby córka poszła w jej ślady? Na razie traktuje to z przymrużeniem oka.

Modelka opublikowała w sieci filmik, jak mała Antosia w zabawie prowadzi wózeczek dla lalek i ma na sobie szpilki mamy. Dziewczynka radzi sobie z chodzeniem w nich naprawdę nieźle! Czy tak jak mama zamierza zostać w przyszłości modelką? Paulina skomentowała post słowami: „zaczynam się bać”. Czyżby czuła na plecach oddech młodszej konkurentki? :)
Oto nagranie, które udostępniła:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Fani są pod wrażeniem zdolności „małej Miss”

Fani Pauliny Krupińskiej nie kryją podziwu dla talentu i sprytu małej Antosi. Już widzą w niej następczynię pięknej modelki. Dziewczynka potrafi bardzo pewnie i szybko maszerować w o wiele za dużych szpilkach, a w jej wieku raczej nie jest to normą… Pod postem napisali wiele chwalących słów dla Antosi. Widzą w niej kolejną miss. Jedna z internautek wyznała nawet: „Tosia lepiej chodzi na szpilkach niż ja”.
A jak tam wasze dwulatki? Jakie talenty w nich odkrywacie? Jesteśmy bardzo ciekawe!  
 
 

Pogoda nie rozpieszcza więc stawiam na kolor🌈 🌈#haveaniceday 💄 @msmelcerz_makeup 💇🏽 @siwekpiotr_hairstylist 👗 @bizuufashion

Post udostępniony przez Paulina Krupińska Official (@pkrupinska)


Zobacz też: Ewa Chodakowska zdecydowała się na dziecko?

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy