Złota Loteria "Przyjaciółki'
fot. mat.prasowe

"Przyjaciółka" rozdaje pieniądze!

Już od dziś w sprzedaży nowa, wyjątkowa "Przyjaciółka" nr 3/2019 opakowana w złotą folię, pod którą można znaleźć... prawdziwe pieniądze!
Agnieszka Majchrzak
Złota Loteria "Przyjaciółki'
fot. mat.prasowe


Weź udział w Złotej Loterii "Przyjaciółki"! Łączna pula nagród wynosi aż 25.000 złotych! Zasady są bardzo proste – kup najnowszy numer dwutygodnika i sprawdź, czy pod złotą folią znajduje się prawdziwa gotówka!
 


W Twoim numerze nie było gotówki? Nic straconego! Kup kolejny egzemplarz – dla mamy, siostry lub koleżanki! Graj, aż wygrasz!

Chcesz wygrać więcej? Weź udział w losowaniu dodatkowej gotówki – do wygrania 5 nagród o wartości 1000 zł każda. Wystarczy wysłać darmowego SMS-a! Szczegółów szukaj w najnowszym numerze "Przyjaciółki!"

"Przyjaciółka" od ponad 70-ciu lat nieustannie cieszy się zaufaniem i zainteresowaniem Czytelniczek. Począwszy od numeru 2/2019 pismo ma nową szatę graficzną i czytelną nawigację kolorystyczną. Ponadto – powiększony został dział kulinarny - jeszcze więcej sprawdzonych przepisów, praktycznych porad i... zupełnie nowe rubryki! Niezmienny pozostaje znak firmowy "Przyjaciółki" – wzruszające historie Czytelników oraz reportaże interwencyjne.

Loteria trwa od 7 do 20 lutego 2019 roku. Organizatorem loterii jest Edipresse Polska SA. Koszt SMS-a wynosi 0 zł. Regulamin dostępny jest na stronie regulaminy.edipresse.pl.

Zobacz też: 
 
Redakcja poleca: Jak wypadło mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 w naszym teście? Sprawdź!
Badania nad składem mleka z piersi trwają od lat i stanowią inspirację do zmian w składzie mlek modyfikowanych dla niemowląt. W ręce mam oddaliśmy mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 i poprosiliśmy o jego przetestowanie. Dowiedz, się jak wypadł ten sprawdzian!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj