GRY
 
 

3 Zjazd Postaci Bajkowych

14.10.2012r., godz.13.00-17.00 Na ten dzień do Pacanowa przyjeżdżają: Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka i Krasnoludki, Dobra Wróżka, Czarownica, Kot w butach oraz Czarnoksiężnik.

Europejskie Centrum Bajki
Przygotowali oni dla dzieci i  rodziców wiele fantastycznych zabaw i konkursów.  Gospodarzem całego dnia będzie oczywiście Koziołek Matołek!

- Koziołek Matołek  zabawy, konkursy

- Dinostrefa wyjątkowa pracownia w której pod okiem profesjonalnego rzeźbiarza będzie można wykonać własną miniaturkę dinozaura

- Dekoracje zapachowe stanowisko gdzie pod okiem specjalisty wykonywane zostaną podstawki pod kadzidełka z  liści palmy afrykańskiej. Do dyspozycji mnóstwo wszelkiego typu ozdób, które sprawią, że powstałe dzieło jest absolutnym unikatem i egzotyczną pamiątką.

- Balonowe ZOO/ malowanie twarzy dorośli i dzieci wykonują zwierzaki balonowe, do wyboru ponad 60 gatunków obok stanowisko przy którym artysta plastyk wyczarowuje piękne obrazy na policzkach i dłoniach nie tylko dziecięcych.

- Wytwornica Ludowa z  sianka formowanie fantastycznych rzeczy

- Wytwórnia talizmanów ozdoby rodem z wioski Majów to unikalny prezent jaki pod okiem animatorów może wykonać każdy uczestnik zabawy. Do dyspozycji naturalne elementy, które służyły tej starej cywilizacji do wykonywania przeróżnych ozdób na szyję i dłonie.

- Truflowa produkcja stanowisko, przy którym własnoręcznie przyozdabia się różnego smaku i kształtu trufle

- Puzzlomania  zabawa w układanie dużych gąbkowych puzzli

- Bajkowe stroje stoisko przy którym będzie można wykonać element stroju bajkowego

- Zdjęcia na gorąco wydruk fotografii pamiątkowej na koniec imprezy.

Z bajkowej skrzyni – interaktywny program estradowy dla dzieci, z wykonywanymi na żywo piosenkami. Absolwenci Szkoły Wokalno – Aktorskiej ,,porywają” młodych widzów w świat zabawy, gdzie czeka na nich tajemnicza skrzynia wypełniona bajkami.
Na pytania jakie bajki są ukryte w owej skrzyni, odpowiedzą milusińscy, którzy przy okazji wezmą udział w wesołych zabawach i konkursach.

Wyjątkowy program w trzech odsłonach:
13.00 – 14.00 – Aladyn i Szeherezada
14.00 – 15.00 –  Teleturniej ,,Kocham Cię bajko”
15 .00 – 16.00 – Piraci
16.00 – 17.00 – Bal u Księżniczki i Czarnoksiężnika - wybór Królowej i Króla balu

Tego dnia wszystkich milusińskich zapraszamy w strojach bajkowych

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
ul. Kornela Makuszyńskiego 1
28-133 Pacanów
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj