GRY

35-lecie zespołu FASOLKI! Nie może cię zabraknąć na tym koncercie!

W maju zespół FASOLKI obchodzi swój wielki jubileusz i z tej okazji zostanie zorganizowany wielki koncert. Jubileusz z okazji 35-lecia najpopularniejszego, warszawskiego zespołu dziecięcego Fasolki już 26 maja!
zespół FASOLKI
fot. materiały prasowe
„Tyle lat, tyle lat – 35 lat” - trudno uwierzyć, że tyle lat minęło od pierwszych telewizyjnych występów dzieciaków w Tik-Taku. To właśnie na potrzeby tego popularnego programu w roku 1983 powstały FASOLKI  zespół założony przez twórców audycji Ewę Chotomską i Andrzeja Marka Grabowskiego oraz kompozytora Krzysztofa Marca.

Dziecięcy zespół - autor hitów dla najmłodszych

Razem z Fasolkami autorzy wystąpili w setkach programów, na wielu  koncertach w kraju i za granicą, nagrali wielką ilość piosenek z których niektóre stały się prawdziwymi przebojami m.in. „Szczotka, pasta...”, „Mydło wszystko umyje”, „Witamnki, witaminki" czy „Moja fantazja”. Przez zespół przewinęło się blisko 1100 uczestników . Niektórzy z nich wyrośli na prawdziwe sławy kina, teatru, opery i innych scen muzycznych ale jak twierdzą „Fasolką jest się przez całe życie”. Na co dzień FASOLKI pracują w MDK przy ulicy Łazienkowskiej 7 w Warszawie gdzie pod okiem Natalii Dymarskiej – znakomitej harfistki  uczą się śpiewu a taneczne szlify doskonalą wraz z Agnieszką Szymańską – Kierlandczyk, która jest także odpowiedzialna za wyraz artystyczny zespołu.
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Wyjątkowy jubileuszowy koncert FASOLEK

Na jubileusz, który odbędzie się w warszawskim klubie Palladium 26 i 29 maja zapraszamy wszystkie pokolenia. Wraz z całą naszą fasolkową rodziną przypomnimy największe przeboje sprzed lat a także zaśpiewamy zupełnie nowe powstałe z tej okazji piosenki. Koncert zatytułowany „Kolorowe Dni” dedykujemy naszej Fasolkowej mamie - pani Wandzie Chotomskiej autorce tytułowego utworu.  Mamy nadzieję, że na koncertach znakomicie będą się bawić zarówno ci , którzy pamiętają nas z dzieciństwa jak i dzieciaki, które nas znają ze słyszenia. Ale na koncercie Krzyś Tik-Tak, Profesor Ciekawski i Ciotka Klotka z pewnością zrobią wszystko aby zabawa była udana.

Zapraszamy wszystkich małych i dużych na wspólne spędzenie z nami Dnia Matki i Dnia Dziecka.
Gdzie: warszawskie Palladium 26 i 29 maja!

Mamotoja.pl objęło nad tym wyjątkowym wydarzeniem patronat.

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Wiosna - ach to ty!

Ze świata nauki