GRY
 
 

4-latek wypadł z okna. Przetransportowano go śmigłowcem do szpitala

W Turku (woj. wielkopolskie) 4-letni chłopiec wypadł z kuchennego okna. Jak mogło do tego dojść? To już kolejny taki wypadek w tym roku!

Wielopiętrowy blok mieszkalny
fot. Fotolia
Przy ulicy Browarnej w Turku (woj. wielkopolskie), około godziny 8 rano, 4-latek wypadł z okna z drugiego piętra. Na miejsce od razu przybyło pogotowie, dwie jednostki policji i dwa zastępy straży pożarnej. Ze względu na stan chłopca, konieczne było natychmiastowe przewiezienie go do szpitala. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Chłopiec został przewieziony do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Nie wiadomo jeszcze, w jakim jest stanie i jak poważnych doznał obrażeń. Policjanci badają, w jakich okolicznościach doszło do tragedii. Wiadomo, że rodzice chłopca byli w domu w czasie wypadku. Nie byli pod wpływem alkoholu.

Po raz kolejny apelujemy: nie spuszczajcie waszych pociech z oczu! Niestety, czasem wystarczy na kilka sekund odwrócić wzrok, żeby doszło do tragedii...

Czytaj także:
źródło: tvn24.pl
Redakcja poleca: Uwaga na te sprzęty dla niemowląt! Mogą być niebezpieczne! [WIDEO]
Są prawie w każdym domu, w którym mieszka niemowlę. Są praktyczne i przydatne. Ale odpowiadają też za 80 proc. wypadków wśród niemowląt - o jakich sprzętach mowa?
Doładuj
Przeładuj