TVP ABC 4
fot. materiały prasowe

Wyjątkowy numer magazynu TVP ABC

W kioskach możecie już znaleźć 4. numer magazynu TVP ABC, a w nim mnóstwo niespodzianek. Sprawdź, co przygotowali dla najmłodszych literkowi bohaterowie.
TVP ABC 4
fot. materiały prasowe
Wprawdzie wakacje za pasem, jednak wasi ulubieni bohaterowie magazynu TVP ABC wcale nie wybierają się na urlop. Przeciwnie – w czerwcu znowu zawitają w waszych domach, tym razem z mnóstwem prezentów i pomysłów na to, jak spędzić upalne dni.

TVP ABC z niespodziankami

W 4. numerze magazynu TVP ABC Jamnik, Kaczka, Lemur i Łoś przedstawią najmłodszym literki J, K, L i Ł. Literkowi bohaterowie wcale nie próżnują w wakacje. Przeciwnie – organizują wielką wyprawę po skarb, o której możecie przeczytać w pierwszej części pełnego tajemnic opowiadania. Ciąg dalszy przygód literek już za miesiąc. Wasz mały przyjaciel Tadek pokaże, jak migać słowa „tata”, „fajny” i „spacer”, bardzo przydatne zarówno w wakacje, jak i w Dzień Ojca, który wspólnie obchodzimy na łamach magazynu. Maluchy będą mogły wybrać się też w podróż do Egiptu i spotkają tam faraona. Kaczka odpowie na niezwykłe pytania, a Łoś odkryje przed dziećmi tajemnice lasu. Po takim wysiłku przyda się coś na ochłodę. W czerwcowym numerze znajdziecie przepis na zdrowe domowe lody z bananów – w sam raz na letnie upały. Poza tym, jak zawsze nauka języka angielskiego, łamigłówki i wskazówki dla rodziców.

Aby w wakacje nie dopadła was nuda, magazyn TVP ABC przygotował dla was wyjątkowe niespodzianki: naklejki, wakacyjne puzzle oraz książeczkę z kolorowankami i farbkami w kilku wersjach do wyboru, a także wakacyjny kalendarz, dzięki któremu łatwiej będzie wam zaplanować czas w letnie dni.
 
Zanim pobiegniesz do kiosku, już teraz możesz zobaczyć, co znajdziesz w 4. numerze TVP ABC:
Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnego numeru? Weź udział w konkursie i wygraj prenumeratę magazynu TVP ABC!
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy