Córka Kukulskiej kończy 4 lata
fot. Instagram/natalia.kukulska

4 urodziny córeczki Natalii Kukulskiej: świętowanie na Zanzibarze i życzenia OD GWIAZD!

Mała Laura skończyła właśnie 4 lata – jej mama postanowiła opublikować z tej okazji wpis opatrzony fotografią z niedawnych wakacji na Zanzibarze. Dziewczynka otrzymała także masę gratulacji od sławnych znajomych rodziców.
Aleksandra Zaborowska
Córka Kukulskiej kończy 4 lata
fot. Instagram/natalia.kukulska
Natalia Kukulska nie słynie z częstego dzielenia się swoim życiem prywatnym – zrobiła jednak wyjątek z okazji 4. urodzin swojej córeczki Laury. Wokalistka opublikowała piękną fotografię zrobioną na wakacjach na Zanzibarze – który ostatnio jest ukochaną przez polskie gwiazdy destynacją wakacyjną.

Córka Kukulskiej kończy 4 lata

„Mój skarb kończy dziś 4 latka! Rezolutna, uparta, przesłodka, charakterna, wrażliwa, piękna, pomysłowa, wdzięczna... prawdziwe szczęście! (…) Dziękujemy za życzenia, które napływają. Kiedyś jej pokażę...” – napisała artystka.

Pod postem widać bardzo wiele komentarzy od sławnych kolegów Kukulskiej z rodzimego show-biznesu. Do życzeń dołączyli się m.in. Joanna Racewicz, Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Katarzyna Zielińska oraz Alicja Janosz. Widać, że mała Laura jest uwielbiana przez znajomych swojej mamy.

Sławni składają życzenia córeczce Natalii Kukulskiej
My również życzymy spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności!
 
Źródło: Instagram, Pudelek

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić ozdobną cyfrę
Dekoracje to połowa sukcesu każdego udanego przyjęcia dla dzieci. Zobacz jak zrobić ozdobną cyfrę, która wzbudzi zachwyt i zazdrość gości.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy