Eva Longoria
fot. ONS

42-letnia Eva Longoria jest w ciąży

Aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży.
Eva Longoria
fot. ONS
Eva Longoria i Jose Antonio Baston zostaną rodzicami. Od czasu ich ślubu, który odbył się w 2016 roku w Meksyku, w mediach regularnie pojawiają się plotki o o ciąży aktorki. Gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" od dawna starała się o dziecko, aż w końcu ten moment nastąpił!

Choć jest to już trzecie małżeństwo aktorki, 42-letnia Eva Longoria wreszcie doczeka się potomstwa. Do tej pory amerykańskie tabloidy na każdym kroku doszukiwały się ciążowego brzuszka na zdjęciach aktorki. Teraz oficjalnie wiadomo, że gwiazda zostanie mamą.

Przypuszczenia mediów okazały się słuszne i - jak informuje US Weekly - 42-letnia Eva i 49-letni Jose spodziewają się pierwszego dziecka. To podobno już czwarty miesiąc, a media donoszą, że aktorka urodzi chłopca. Dla jej męża będzie to już czwarte dziecko. Jose ma 22-letnią córkę i 14-letnie bliźniaki z poprzednią żoną, Natalią Esperon.

Serdecznie gratulujemy parze!

Zobacz także:

Redakcja poleca: Jak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę? - obejrzyj wywiad
Zaczynała w zespole Fasolki, potem był program Tik-Tak i Teleranek. Dziś gra w filmach, serialach, bierze udział w akcjach charytatywnych i... pracuje jako radca prawny! Jak wyglądały początki kariery Joanny Jabłczyńskiej? Obejrzyj wypowiedź gwiazdy!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy