colton-lillard-5-latek-wiaze-buty
fot. Facebook/Ashley Lillard

5-latek pokazuje genialny trik! Zobaczcie film!

Ten filmik ma już 12 milionów wyświetleń i tysiące komentarzy. Co w nim takiego wyjątkowego? Zobaczcie genialny trik 5-letniego Coltona. "To działa!" - mówią rodzice innych dzieci!
Weronika Zagojska
colton-lillard-5-latek-wiaze-buty
fot. Facebook/Ashley Lillard

Genialny sposób na wiązanie butów dla dzieci

5-letni Colton Lillard na filmiku umieszczonym przez jego mamę na Facebooku demonstruje genialny sposób na wiązanie butów. Film został wyświetlony już 12 milionów razy i jest niewątpliwie hitem Internetu. Sami zobaczcie dlaczego!
 

I co wy na to? Tysiące ludzi komentuje filmik, dziękując małemu Coltonowi za bardzo przydatny pomysł. Rodzice piszą, że ich dzieci po obejrzeniu filmiku, chcą nosić wreszcie buty ze sznurówkami. Mały Colton jest skromny, nie przypisuje sobie całej zasługi. Zdradza na końcu wideo, że nauczył się tego sposobu wiązania butów od przyjaciela Rivera :).
Redakcja poleca: Uważaj na nianię bez kwalifikacji – jest ich najwięcej [WIDEO]
Jak rozpoznać nianię bez kwalifikacji i nie popełnić błędu jej zatrudnienia radzi Joanna Jakubiak, właścicielka agencji niań i autorka poradnika "Zaufana niania". Zobacz film, w którym dowiesz się, jakie rzeczy, a raczej słowa zdradzają taką opiekunkę.

Czego możemy się nauczyć od mamy Coltona?

W tym filmiku jest jeszcze coś, czego możemy się nauczyć. Nie od Coltona, ale od... jego mamy. Po pierwsze mama Ashley nie ma oporów, by pokazać prawdziwe życie rodzinne. Takim, jakie jest na co dzień. I już za to ją lubimy. Nie wystylizowała chłopca, nie ustawiała specjalnie, by wszystko wyglądało niczym na idealnych zdjęciach blogerów. Wchodzi ojciec, ale na szczęście jest cicho i nie rujnuje całego tutorialu syna :). Pies próbuje przez chwilę być w centrum uwagi, ale udaje się okiełznać jego zapędy.
 

Poza tym przez cały czas kręcenia filmiku mama Coltona jest bardzo cierpliwa, nie poprawia go, daje chłopcu czas, by sam sobie poradził. Mama trójki dzieci (na zdjęciu powyżej  z dzieciakami i mężem Chadem) wie co robi. Nie krzyczy, nie pogania, nie mówi „Nie, nie, nie! Nie taaaak, musisz to zrobić, o zobacz, w ten sposób…”  Przyznajcie się ile razy wam się już coś takiego wyrwało? To naprawdę wspaniałe widzieć taki zgrany rodzinny zespół.

Wypróbujecie tę metodę zawiązywania butów? Jeśli tak, koniecznie dajcie znać jak wam poszło!

Źródło: womansday.com, facebook.com/ashlillard
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy