GRY
 
 

5-latek bohaterem – ogromne brawa dla tego chłopca!

Gdy samochód, którym jechali chłopcy, przewrócił się i zaczął płonąć, 5-latek nie wahał się ani chwili.

5-letni chłopiec uratował w wypadku młodszego brata
fot. Twitter/KFOR
W mieście Galveston w stanie Teksas doszło do wypadku. Ojciec jechał z dwoma synami ciężarówką, mama chłopców jechała innym samochodem – rodzina była w trakcie przeprowadzki.

Z nieznanych jeszcze przyczyn ciężarówka wpadła na metalowe barierki oddzielające jezdnie. W wyniku uderzania kierowca został wyrzucony przez przednią szybę. Według Sky News, mężczyzna zmarł na miejscu.

Gdy ciężarówka przewróciła się i zaczęła płonąć, 5-latek wyciągnął z samochodu 2-letniego brata. Błąkającym się po ulicy chłopcom pomógł mężczyzna mieszkający w okolicy. "Spanikowałem. Nikogo tam nie było, żadnej policji, zero. Żadnej żywej duszy. Wtedy zobaczyłem chłopców. Zacząłem się trząść, nie wiedziałem, co robić" – powiedział dziennikarzom.

Chłopcy zostali przewiezieni do szpitala. 2-latek doznał lekkich oparzeń. Ich matka jechała przed ciężarówką i nie widziała wypadku.

Niewielu dorosłych odważyłoby się podejść do płonącego samochodu. 5-letni chłopiec jest prawdziwym bohaterem – gdyby nie on, jego młodszy braciszek mógłby nie przeżyć wypadku.
 

Czytaj także: Zanim do dziecka przyjedzie pogotowie

źródło: Sky News
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj