Dziewczynka uratowała tonącą mamę
fot. Caller-Times

Brawa dla tej dziewczynki! Zobacz nagranie, jak 5-latka ratuje tonącą mamę

Tracy i jej 5-letnia córka Allison bawiły się w basenie. Gdy dziewczynka zauważyła, że mama długo nie wypływa na powierzchnię, od razu wskoczyła do wody, by jej pomóc. Dzięki swojej odwadze, Allison uratowała mamę!
Hanna Szczesiak
Dziewczynka uratowała tonącą mamę
fot. Caller-Times

Allison Anderwald nazywana jest „małą bohaterką”. Podczas zabawy w basenie, jej mama, Tracy, straciła przytomność. 5-latka bez wahania wskoczyła do wody, by ją ratować!

„To niesamowite, że wiedziała, co robić”

Allison siedziała na brzegu basenu, gdy zaważyła, że z jej mamą dzieje się coś niepokojącego. Wskoczyła do wody i zaczęła ciągnąć ciało mamy. Dziewczynce nie udało się to od razu, jednak dopłynęła z mamą do brzegu i uniosła jej głowę ponad powierzchnię wody. Po upewnieniu się, że mama jest bezpieczna, wezwała pomoc. Ciocia Allison, Tedra, zadzwoniła po pogotowie i przy pomocy 5-latki wyciągnęła Tracy z basenu. Zobacz nagranie:

 
 

Jesteśmy pod wrażeniem zachowania Allison! Nagranie z domowej kamery jest przerażające, nie możemy sobie nawet wyobrazić, co czuła 5-latka ratując mamę. Jesteśmy pewne – Tracy musi być bardzo dumna z córki.

Polecamy: Kiedy dziecko może zacząć naukę pływania
Redakcja poleca: Uwaga! Nagłe wypadki - zasady udzielania pomocy dzieciom - film
Pediatra radzi, jak zachować się, gdy dziecko się zakrztusi, oparzy lub skaleczy.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy