TVP ABC 5
fot. materiały prasowe

Wakacje z magazynem TVP ABC

Wakacje trwają na całego, ale bohaterowie magazynu TVP ABC nie próżnują – w 5. numerze przygotowali dla Was nową porcję gier i łamigłówek, a także wyjątkowy prezent.
TVP ABC 5
fot. materiały prasowe
Nawet w najbardziej upalne lato mogą zdarzyć się chłodniejsze i deszczowe dni, a jak wiadomo w czasie deszczu dzieci się nudzą. Co zrobić, by przegonić nudę? Zajrzeć do nowego wakacyjnego numery magazynu edukacyjnego TVP ABC. To doskonała rozrywka dla całej rodziny nie tylko w deszczowe dni.

Wakacyjne przygody bohaterów TVP ABC

Czy wiecie, kto obchodzi swoje święto 19 lipca? Mama, tata, babcia…? Nie! Czerwony Kapturek! Dlatego właśnie w lipcowym magazynie TVP ABC znajdziesz łamigłówki i kolorowanki związane właśnie z tą baśnią. Małpa, Nietoperz, Koń, Orangutan i Żółw przedstawią maluchom litery „m”, „n”, „ń”, „o” oraz „ó”, a Jamnik, Kaczka, Lemur i Łoś, których poznaliście w poprzednim numerze, opowiedzą wam, jakie jeszcze przygody spotkały ich podczas wielkiej wyprawy po skarb.
Poznacie także jedynego ssaka, który potrafi latać – nietoperza, a także wybierzecie się do Tajlandii, gdzie spotkacie słonia. Dowiecie się, jaki prowiant warto zababrać na wakacyjną wycieczkę i jak zrobić jadalną miseczkę na owoce. Pełnia lata w magazynie TVP ABC to także mnóstwo zagadek, na które odpowiedzi można znaleźć w poprzednich numerach! Dzięki temu wspólnie sprawdzicie, czego dziecko nauczyło się do tej pory dzięki TVP ABC.
 
Poza łamigłówkami, kolorowankami i zabawami w lipcowym numerze magazynu TVP ABC znajdziesz wyjątkową niespodziankę - przeuroczego pluszowego szczeniaczka z kolekcji The Dog! Tak uroczego, że trudno się z nim rozstać…Dlatego wcale nie musisz tego robić, bo szczeniaczek zmieści się nawet w twojej kieszeni i chętnie będzie Ci towarzyszył podczas wakacyjnych wojaży.
 
Zanim pójdziesz do kiosku, już teraz możesz zobaczyć, co znajdziesz w 5. numerze TVP ABC:
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy