mała dziewczynka przeprowadza wywiad z piłkarzami HIT
fot. screen/pilkanaslaczy/youtube.com

"Czy trener wam daje kary, jak jesteście niegrzeczni?" Takiego wywiadu z piłkarzami jeszcze nie widzieliście!

Sześcioletnia dziennikarka przepytuje piłkarzy reprezentacji Polski! Nic bardziej rozbrajającego dziś nie zobaczycie! To krzyżowy ogień pytań. Jak sobie poradzili Błaszczykowski, Piszczek, Fabiański i inni kadrowicze?
Weronika Zagojska
mała dziewczynka przeprowadza wywiad z piłkarzami HIT
fot. screen/pilkanaslaczy/youtube.com
Sześcioletnia Laura wciela się w rolę dziennikarki sportowej "Łączy nas piłka" i uroczo, ale całkowicie skutecznie przypytuje Fabiańskiego, Błaszczykowskiego, Piszczka i innych naszych kadrowiczów. Pyta, m. in. czy dostają kary od trenera, kiedy są niegrzeczni? Okazuje się, że podobno prawie zawsze są grzeczni, choć czasami zdarzają im się drobne wybryki. Czy piłkarze byli też tacy supergrzeczni w dzieciństwie?

Piłkarze są widocznie stremowani, podobnie jak Laura, do tego bardzo delikatni i grzeczni. Cała rozmowa jest tak rozbrajająca, że nie sposób się nie uśmiechnąć i pomyśleć: "Jednak fajni ci Nasi!". Podziwiamy również sześcioletnią rozmówczynię, która świetnie sobie radzi w dziennikarskiej roli.

Polska reprezentacja w ogniu pytań małej Laury

Zobaczcie koniecznie tę rozmowę na filmiku poniżej - to najmilsza rzecz, którą dziś obejrzycie!
 

Z wywiadu dziewczynki można też się dowiedzieć jakie bajki lubią najbardziej piłkarze reprezentacji i jakimi słodyczami najchętniej się zajadają. Choć wiadomo za dużo nie można, jak się jest sportowcem - co dziennikarka Laura skrzętnie podkreśla. Tylko w ostateczności i na poprawę humoru, np. po przegranym meczu. Miejmy nadzieję, że po meczu z Senegalem zbyt dużo cukru nie zjedli jednak... ;) Kadrowicze opowiadają też małej Laurze, co by robili, gdyby nie zostali piłkarzami. Łukasz Piszczek nie bardzo wie, co mógłby robić, ale i na to mała Laura miała podpowiedź.

Czy wasze dzieci też są tak rezolutne i garną się do takich dziennikarskich zadań?
To także świetny pomysł na zabawę z kilkulatkami!

Szukamy idealnego ojca! Zagłosuj w naszym plebiscycie!


Zobacz też:
Źródło: Łączy nas piłka
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy