6 rzeczy, które się zmienią, bo... masz już dziecko [WIDEO]

Wydaje ci się, że jak tylko urodzisz wszystko wróci do normy? Błąd! Zobacz, co zmieni się w twoim życiu na najbliższe kilka lat. Zobacz, czy tego się spodziewasz?

Zobacz inne z serii: Jesteś mamą - zobacz nasze najlepsze filmy o macierzyństwie [WIDEO] (10)

Wyobrażenia mamy szczególnie - przy pierwszym dziecku – dalece odbiegają od rzeczywistości. Młoda mama odliczając dni do porodu tylko czeka na przywitanie maluszka, by potem wszystko wróciło do czasu sprzed ciąży. Ciało, umysł i ... wcześniejsze życie. Niestety, młoda mamo musimy cię zmartwić... nie zawsze i nie ze wszystkim tak będzie. Z przymrużeniem oka, ale obejrzyj katalog rzeczy, które zmienią się z całą pewnością, bo zostałaś mamą.

  1. Nie zjesz ciepłego posiłku, bo... maluszek zawsze ma w tej kategorii pierwszeństwo.

  2. Nie dokończysz spokojnie myśli, bo... przerwie ci płacz maluszka, albo nie możesz się skoncentrować po nieprzespanej nocy.

  3. Nie postawisz na rozwój osobisty, bo... rozwija się w tym czasie twoje dziecko, a to absorbujące zadanie.

  4. Nie będziesz wszędzie na czas, jak do tej pory lubiłaś się nie spóźniać, bo dzieci tuż przed wyjściem lubią przygotować niespodzianki: maluszek narobi w pieluszkę a starszak chce na nocniczek.

  5. Nie dokończysz czytać książki, ani oglądać filmu a nie wspomnę już o kolejnym odcinki twojego ulubionego serialu, bo... zaśniesz jak tylko miną napisy początkowe ze zmęczenia.

  6. Nie pogadasz z przyjaciółką przez telefon, bo... maluch zaraz zacznie płakać bo głodny, albo domagać się zabawy i uwagi.

Ale nie martw się, to mija :) Po kilku latach. A Wy drogie mamy też tak macie? Piszcie w komentarzach, co dodałybyście do tej listy?  I pamiętajcie: dystans i poczucie humoru pozwala przetrwać wiele.

Polecamy:

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy