GRY
 
 

Spróbuj się nie uśmiechnąć, oglądając ten film o bliżniętach!

O rany! Ta dziewczynka ma tylko od 6 tygodni, ale już doskonale wie, jak pocieszyć płaczącego brata. Sami zobaczcie i spróbujcie się nie uśmiechać!

wyjątkowa więź między bliźniętami
fot. kadr z YouTube.com
Powszechnie wiadomo, że więź łącząca bliźnięta jest wyjątkowo silna. Rodzeństwo przebywa razem od samego momentu poczęcia, tworząc wyjątkowo silny związek uczuciowy. Bliźnięta uwielbiają być blisko siebie, przytulają się już w łonie matki i nie przestają po urodzeniu. Są też bardzo wrażliwe na uczucia brata lub siostry. Ten filmik, zamieszczony w internecie przez mamę bliźniąt, to najlepszy dowód na to, że tak jest naprawdę.

Kamera uchwyciła bliźnięta leżące w łóżeczku i moment, kiedy jedno z nich zaczęło płakać. Co uspokoiło 6-tygodniowego malucha? Nie, nie mama spiesząca z pomocą, a .... kciuk siostry-bliźniaczki. Sami zobaczcie, jak słodki jest ten widok:Mama opatrzyła ten film komentarzem: "Moje 6-tygodniowe dziecko zaczęło marudzić, kiedy wyszłam do drugiego pokoju, więc jego siostra-bliźniaczka zajęła się tym problemem". W ciągu 1,5 tygodnia wideo obejrzało już prawie 160 tysięcy widzów i wszyscy są zachwyceni!

Niektóre komentarze internautów, zamieszczone pod filmem, są naprawdę zabawne: "Pewnie chciała, żeby był cicho, żeby mogła spać", "Chyba się frustruje, że nie leci mleko", "To chyba najsłodsza rzecz, jaką widziałam" oraz prosto i na temat: "Chcę mieć bliźnięta!".  My też...

Zobacz też:
Redakcja poleca: Kolka u niemowląt: objawy i leczenie - film
O kolce u niemowlaka mówi doświadczony pediatra - jak rozpoznać kolkę i jak pomóc dziecku? Czy niemowlę cierpiące na kolkę trzeba pokazać lekarzowi?
Doładuj
Przeładuj