Marek Kondrat został ojcem
fot. ONS.pl

67-letni Marek Kondrat został ojcem!

Wraz z młodziutką żoną, Antoniną Turnau, wydał w tej kwestii oświadczenie.
Milena Oszczepalińska
Marek Kondrat został ojcem
fot. ONS.pl
Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau od początku budził sporą sensację w mediach. Powodem było nie tylko to, że wybranka aktora jest od niego aż o 38 lat młodsza, co wciąż jest dość kontrowersyjną różnicą wieku, lecz także przede wszystkim fakt, że Antonina jest córką Grzegorza Turnaua, który przyjaźnił się z Kondratem. Po tym, jak związek Antoniny i Marka wyszedł na jaw, ta przyjaźń mocno się rozluźniła. Czas jednak załagodził konflikt między oboma panami i kiedyś Grzegorz nawet przyznał, że chciałby, żeby para doczekała się potomstwa. Życzenie artysty właśnie się spełniło. Antonina Turnau właśnie urodziła dziecko.

Zobacz galerię seksownych, znanych ojców!

Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami!

67-letni aktor i jego prawie 30-letnia żona zostali rodzicami na początku marca. Dla Antoniny jest to pierwsze potomstwo, ale aktor ma już dwóch dorosłych synów – 43 letniego Mikołaja i 37-letniego Wojciecha (obaj są starsi od Antoniny). Para nie chce jednak zdradzać żadnych szczegółów na temat nowo narodzonego dziecka. Nie ujawniają ani płci, ani imienia pociechy. Uważają, że jest to sfera na tyle prywatna, że nikt poza najbliższymi nie powinien mieć do niej dostępu.

Prawdopodobnie to, jak media komentowały ich związek, kiedy się o nim dowiedziały, mocno zniechęcił aktora i jego żonę do dzielenia się swoim życiem prywatnym i dlatego, gdy na świecie pojawiło się ich dziecko, wydali kategoryczne oświadczenie i wysłali je do jednego z portali plotkarskich. Oto treść oświadczenia:
„Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny. Antonina i Marek Kondratowie”.

Aktor nie może jednak liczyć na to, że jego późne ojcostwo przejdzie bez echa. Jak jest się osobą publiczną, zawsze jest się na świeczniku.

Zrób test, czy rozpoznasz znanych tatusiów po torsie!

My oczywiście gratulujemy rodzicom i życzymy dużo zdrowia dla młodej mamy i maleństwa.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy