68-letnia Lyn May jest w ciąży
fot. screen Instagram/Lyn May

68-letnia Lyn May i jej 29-letni partner spodziewają się dziecka! Sypią się gratulacje

Lyn May, aktorka pochodząca z Meksyku, właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Informacja o ciąży celebrytki rozgrzała polskie i zagraniczne media: wiek przyszłej mamy i jej partnera wzbudzają niemałe emocje.
68-letnia Lyn May jest w ciąży
fot. screen Instagram/Lyn May
„Z radością ogłaszam, że mam 3-miesięczną niespodziankę. Markos jest przeszczęśliwy, że zostanie tatą” – napisała na Instagramie 68-latka. Do wpisu dołączyła kilka zdjęć z partnerem.

68-letnia Lyn May jest w ciąży?

Partnerem aktorki jest 29-letni model i latynoamerykański gwiazdor, który posługuje się pseudonimem Markos D1. Choć zagraniczne media błyskawicznie podchwyciły informację o ciąży 68-latki, jej wpis jest na tyle enigmatyczny, że nie można jednoznacznie stwierdzić, czy kobieta rzeczywiście spodziewa się dziecka. Niewykluczone, że aktorka jest w ciąży, albo że jej rodzina się powiększy, a dziecko przyjdzie na świat dzięki matce zastępczej.

Jeśli jednak Lyn May rzeczywiście jest w ciąży, ma szansę zostać najstarszą świeżo upieczonych mamą świata! Do tej pory za najstarszą matkę uznawano Hiszpankę Marię del Carmen Bousada de Lara – kobieta urodziła bliźnięta w wieku niespełna 67 lat. Hiszpanka miała zataić swój prawdziwy wiek przed lekarzami i skłamać, że ma 55 lat – dzięki temu została zakwalifikowana do procedury in vitro.
 

Na instagramowym profilu partnera Lyn May sypią się gratulacje. Można przypuszczać, że on i 68-letnia aktorka rzeczywiście spodziewają się dziecka. Myślicie, że tak dojrzałe macierzyństwo to dobra decyzja?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Ciąża po 40. to ciąża wysokiego ryzyka. Dlaczego? [WIDEO]
Ciąża po 40. niesie większe ryzyko zatrucia ciążowego i cukrzycy ciążowej. Nie jest łatwo w nią zajść – okazuje się, że tylko u 10 proc. kobiet może dojść do naturalnego zapłodnienia. Mimo wszystko zmiana stylu życia doprowadziła do tego, że coraz więcej kobiet decyduje się na późne macierzyństwo. Dr n. med. Wojciech Gontarek, ginekolog położnik, wymienia wady i zalety ciąży po 40.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy