GRY
 
 

Kosmetyki, które czynią cuda nie tylko dla urody? Spotkanie z twórcą RevitaLash

RevitaLash świętuje swoje 10-lecie na świecie i 7-lecie w Polsce. Na spotkaniu z dr Michaelem Brinhenhoffem, twórcą marki i Joanną Kostrzewską, obecne były ambasadorki RevitaLash, lekarze, przedstawiciele Fundacji "Światło", polskich Amazonek oraz dziennikarze - bo w tych kosmetykach chodzi o coś więcej niż tylko urodę.

7 lat RevitaLash w Polsce
fot. Babyonline.pl
Na spotkaniu z twórcą marki, dr Michaelem Brinkenhoffem oraz z Joanną Kostrzewską, która reprezentuje RevitaLash w Polsce, mieliśmy okazję poznać niezwykłą historię kultowej odżywki. Dr Brinkenhoff wykorzystał swoją wiedzę medyczną i chemiczną po to, by pomóc swojej żonie, której wypadły rzęsy po przebytej chemioterapii. Udało się, odrosły jej rzęsy piękniejsze niż wcześniej, a jej przyjaciółki też zapragnęły takiego kosmetyku... Tak oto dar serca i miłości stał się kultowym kosmetykiem, który może służyć wszystkim kobietom, ale co najważniejsze -  jest używany przez pacjentki po chemioterapii, pomagając im walczyć z poczuciem utraty kobiecości po przebytym leczeniu. 

Część dochodów ze sprzedaży kosmetyków przekazywana jest na finansowanie badań nad leczeniem nowotworów, z kolei Joanna Kostrzewska jest założycielką Fundacji Plaza Angels i ambasadorką Fundacji "Światło", wspiera Stowarzyszenie Amazonki, wspólnie z nim organizując akcje profilaktyczne dotyczące zdrowia kobiet i badań profilaktycznych, m.in. akcję "Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi".  Podczas spotkania przekazano 25 tysięcy złotych na Federację Stowarzyszeń Amazonki, można też było wesprzeć Fundację "Światło" kupując rzeźbę anioła. 

Spotkanie miało też na celu promocję nowej linii produktów. Od kosmetyków oczekuję jednego: dotrzymywania obietnic. Tak, wiem - jestem wymagająca, ale myślę, że to powinno być oczywiste. Jeśli więc, ktoś obiecuje, że po kremie X moja skóra będzie nawilżona – tego się spodziewam. Jeśli włosy mają być błyszczące – wypatruję blasku. Zmarszczki spłycone – adios linie! Kosmetyki RevitaLash należą do tych nielicznych, które rzeczywiście spełniają swoje obietnice: rzęsy od odżywki RevitaLash Advanced rosną jak szalone, a brwi po RevitaBrow stają się grubsze i ciemniejsze. Teraz firma promuje swoje kosmetyki do włosów ReGenesis, dzięki którym nasze pukle mają być gęstsze, mocniejsze i prawdziwie cudowne. Patrząc na swoje coraz słabsze włosy i z niepokojem śledząc ich wzmożone wypadanie – mam pewną nadzieję, choć dość nieśmiałą... Z drugiej strony, skoro pozostałe ich kosmetyki dotrzymywały obietnic? Zobaczymy.
Redakcja poleca: Jak młoda mama może zadbać o zniszczone włosy po ciąży i porodzie (film)
Nie możesz patrzeć na swoje włosy i od porodu spinasz je w kitkę? Nie pomagasz im w pielęgnacji. Agnieszka Górska, fryzjer i edukator marki Kevin.Murphy przekonuje, że dobry kosmetyk i szczere chęci mogą naprawdę zdziałać cuda.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci