GRY
 
 

7-letni Hubert zawstydził turystów. Jesteśmy pod wrażeniem!

Mimo niepełnosprawności, 7-latek przeszedł 8-kilometrową trasę prowadzącą nad Morskie Oko. Zawstydził tym samym turystów, którzy zamiast spaceru wybierali konne dorożki.

7-letni Hubert zawstydził turystów korzystających z konnych dorożek nad Morskie Oko
fot. Facebook/StolorzHubert
Film, na którym 7-letni Hubert idzie nad Morskie Oko ma już prawie 500 tys. wyświetleń. Chłopiec cierpi na porażenie mózgowe i ma problemy z chodzeniem. Mimo niepełnosprawności, wytrwale maszeruje obok taty, pokazując tym samym, że jeśli jest się zdeterminowanym i bardzo się czegoś chce, można osiągnąć wszystko.

Do filmu dołączony jest podpis: "Jednak można iść na własnych nogach pomimo niepełnosprawności. Nie trzeba korzystać z uprzejmości dorożek na Morskie Oko".

Zobacz nagranie:Mama Huberta publikuje na Facebooku filmy i zdjęcia chłopca. Pokazuje, jak wygląda codzienność 7-latka i jak wspaniale sobie radzi pomimo niepełnosprawności. Przyznaje, że chodzenie po górach to jego ogromna pasja. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że zaskoczyła ją popularność filmu. 

Hubert udowadnia, że niemożliwe nie istnieje – powinniśmy brać z niego przykład. Gratulujemy Hubertowi odwagi i wytrwałości – jesteśmy pod wrażeniem!

Czytaj także: źródło: gazeta.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj