TVP ABC numer 7
fot. materiały prasowe

7. numer TVP ABC z wyjątkowymi prezentami

Nowe łamigłówki, zadania i gry, a do tego wyjątkowe prezenty – to wszystko znajdziesz we wrześniowym numerze TVP ABC. Sprawdź, co jeszcze przygotowali dla was literkowi bohaterowie.
TVP ABC numer 7
fot. materiały prasowe
Martwisz się, że wakacje już się skończyły, dni są krótsze i już nie tak słoneczne? Głowa do góry! O to, by długie, jesienne wieczory były pełne radości i zabawy zadbają bohaterowie magazynu TVP ABC. Już w kioskach znajdziesz 7. numer najlepszego magazynu edukacyjnego dla dzieci. A co w nim?

Moc niespodzianek

W tym numerze Tukan, Puchacz i Węgorz przedstawią wam literki „t”, „u” i „w”. Razem z literkowymi przyjaciółmi będziecie świętować Światowy Dzień Zwierząt i nauczycie się ich nazw po angielsku! Wybierzecie się też w podróż do Etiopii i dowiecie się, dlaczego fajnie się różnić. Ponadto nauczycie się, jak zrobić koszulki z własnym nadrukiem oraz spotkacie tajemniczego stwora – Yeti. 
Na każdego przedszkolaka i małego ucznia czeka bajecznie kolorowy plan lekcji – z nim każdy dzień w szkole będzie radosny. To jednak nie koniec niespodzianek! W tym numerze czekają na was aż dwa wyjątkowe prezenty:
  • Lego Duplo®  minizestaw "Moje pierwsze klocki"
 
  • zegarek TVP ABC, który o czasie wszystko wie
Zanim pobiegniecie do kiosku, już teraz uchylamy wam rąbka tajemnicy i prezentujemy wybrane treści z 7. numeru TVP ABC:
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy