GRY
 
 

7 sekretów kobiet, które lubią seks

Czerpią z seksu mnóstwo radości i potrafią się nią dzielić z partnerem. Są przy tym wspaniałymi kochankami. Jak one to robią?

gdy kobieta lubi seks
fot. Fotolia
Zawsze znajdują czas i ochotę na gorące pieszczoty. Czerpią z seksu mnóstwo radości i potrafią się nią dzielić z partnerem. Są przy tym wspaniałymi kochankami. Jak one to robią? Ważne pytanie, szczególnie jeśli namiętność przygasła i z twojej sypialni ostatnio wieje chłodem. A zatem nie ma co zwlekać z odpowiedzią. One kochają seks, ponieważ...

1. Potrafią brać

Nie chodzi o to, byś w łóżku zachowywała się jak egoistka, która myśli wyłącznie o własnej przyjemności. Jeśli jednak pragniesz poczuć w sobie prawdziwą namiętność, to musisz znać swoje potrzeby i umieć zadbać o ich zaspokojenie.

Kobiety kochające seks często zadają sobie pytania: „Czego chciałabym więcej w łóżku?”, „ Jakich pieszczot chciałabym mniej?”. I nie dąsają się na partnera za niespełnianie swych erotycznych oczekiwań. Po prostu mówią o nich kochankowi, i to niezależnie od tego, czy są z nim miesiąc, rok czy dziesięć lat. Bez obaw! Chęć przeżywania rozkoszy nie wyklucza troski o ukochanego. Przeciwnie – im bardziej jesteś szczęśliwa w ramionach partnera, tym chętniej dajesz mu to, co on lubi.

Gdy chcesz powiedzieć ukochanemu, co ci się podoba, a co nie – użyj najlepiej mowy ciała. Na przykład przytul się do kochanka mocniej, gdy jest na dobrej drodze, a kiedy błądzi – skieruj jego dłoń w inne miejsce. To lepsze niż komenderowanie: „Rób to, rób tamto, tak nie chcę!”. Twój mężczyzna mógłby poczuć się urażony.
Redakcja poleca: Jak szybko zajść w ciążę? - film
Poznaj 5 sprawdzonych sposobów, które sprawią, że szybko ujrzysz dwie kreski na teście ciążowym.

2. Stwarzają okazje

Choć stale jesteś zabiegana i często nie wiesz, w co najpierw włożyć ręce – na miłość musisz mieć czas. Obowiązki oczywiście są ważne, ale seks też, ponieważ umacnia twój związek z partnerem.
Kobiety, które lubią się kochać, też często mają na głowie mnóstwo zajęć. Jednak one nigdy nie zrezygnowałyby z romantycznego wieczoru tylko dlatego, że trzeba np. odkurzyć mieszkanie czy ugotować obiad z trzech dań. Są przy tym prawdziwymi mistrzyniami w stwarzaniu okazji do miłosnych figli. Kiedy są zmęczone, to idą wcześnie spać, ale budzik nastawiają na taką godzinę, by następnego dnia rano mieć czas na słodkie sam na sam z partnerem.

Umów się z mężem, że np. w co trzeci weekend podrzucicie dziecko na kilka godzin do dziadków, abyście mogli się sobą dłużej nacieszyć. Przekonasz się, już samo oczekiwanie na TEN dzień stworzy między wami wspaniały nastrój erotyzmu. Zaznacz go w swoim kalendarzu czerwonym flamastrem dużo wcześniej!

3. Kłócą się z głową

Wiadomo, sprzeczki w małżeństwie są nieuniknione. Nigdy jednak nie pozwalaj, by drobne codzienne nieporozumienia wpływały na twoje życie intymne. Seks nie powinien być twoją bronią! Kobietom, które w łóżku zapominają o bożym świecie, też zdarza się nieraz pokłócić z partnerem. Jednak one starają się nie przenosić złości do sypialni. Bo niby dlaczego miałyby sobie odmawiać przyjemności? Żeby ukarać partnera? To bez sensu. Dlatego, gdy ukochany zapomni np. opłacić rachunek za światło – nie fundują mu cichych dni. Wybierają coś dużo przyjemniejszego – zmysłową rozkosz.

Zamiast szukać powodów, by odmówić seksu partnerowi, szukaj argumentów za tym, żeby iść z nim do łóżka. Powiedział, że ślicznie dziś wyglądasz? Pozmywał bez ociągania po obiedzie? Nie przegap okazji na gorącą noc!

ZOBACZ TEŻ:  Ciesz się seksem w każdym wieku

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj