9-latka zaskoczyła jurorów Mam talent
fot. Youtube

9-latka zachwyciła jurorów „Mam Talent”. To nie zdarzyło się nigdy wcześniej!

Uczestniczka amerykańskiej wersji programu „Mam Talent” sprawiła, że jurorzy zaniemówili. Jej występ porwał widownię i przeszedł do historii – nigdy wcześniej sędziowie nie uhonorowali tak młodej artystki, wciskając jednocześnie złoty przycisk!
Magdalena Drab
9-latka zaskoczyła jurorów Mam talent
fot. Youtube
9-letnia Victory Brinker dała niesamowity popis podczas występu w programie „America’s Got Talent” (amerykańska wersja „Mam Talent”). Jurorzy najpierw oszołomieni słuchali jej śpiewu, a potem zgodnie wcisnęli złoty przycisk – wyjątkowe wyróżnienie dla nielicznych uczestników show.

Dziewczynka z cudownym głosem – zszokowała jurorów!

Victory przyjechała do programu z mamą, która z całych sił wspierała ją zza kulis. Dziewczynka była mocno zdenerwowana występem przed tak dużą publicznością, ale cały stres minął, gdy zaczęła śpiewać. Czegoś takiego jurorzy wcześniej nie widzieli! 9-latka zaśpiewała „Walc Julii” z opery „Romeo i Julia”, popisując się niecodziennymi zdolnościami. Kiedy występ dobiegł końca, wszyscy obecni uhonorowali Victory owacją na stojąco.

„Nie damy ci dziś 'TAK'. Damy ci coś, czego nie dostał nikt wcześniej w tym programie. Wszyscy wręczymy ci coś specjalnego” – powiedział Simon Cowell z jury. Po chwili napięcia wszyscy sędziowie wspólnie wcisnęli tzw. złoty przycisk, a na dziewczynkę spadł deszcz złotego confetti.

Warto obejrzeć film w całości, to wspaniałe widowisko i wielki talent!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy