tvp abc 9
fot. materiały prasowe

Mikołajkowy 9 numer TVP ABC

Nadchodzi dzień szczególnie wyczekiwany przez maluchy − mikołajki! Z tej okazji magazyn TVP ABC przygotował mnóstwo atrakcji dla wszystkich dzieci - i tych grzecznych, i tych rozbrykanych. Sprawdź.
tvp abc 9
fot. materiały prasowe
Za oknem szaro, buro i jesiennie. Co robić w tak niesprzyjająca pogodę? Jak to co? Wypatrywać Świętego Mikołaja! A dłużący się czas oczekiwania na wymarzone prezenty pomoże wam wypełnić najnowszy numer magazynu TVP ABC. Co w nim znajdziecie tuż przed mikołajkami?

Mikołajkowe łamigłówki i moc niespodzianek

W 9. numerze TVP ABC dzieci poznają bliżej literki z brzuszkiem, z którymi pomoże im się zaprzyjaźnić nie kto inny, jak Bocian, a także jego kumple: Dzik i Pelikan. 

Święty Mikołaj pomoże natomiast najmłodszym poznać figury geometryczne i zaprosi wszystkie dzieci w niezwykłą podróż. Dokąd? Do swojego domu w dalekiej Finlandii! Maluchy będą mogły nauczyć się także grudniowego walczyka – w sam raz do zaśpiewania Mikołajowi w podziękowaniu za prezenty. Wszystkie dzieciaki będą mogły także napisać list do Świętego Mikołaja – w magazynie znajdziecie przepiękny szablon listu wraz z kopertą – wystarczy wypisać lub narysować prezenty marzeń i wysłać list do Finlandii. Maluchy mogą natomiast zamienić się w małych pomocników Świętego Mikołaja – w TVP ABC znajdziecie instrukcję, jak krok po kroku wykonać mikołajową czapkę. Wystarczy włożyć ją na głowę i zacząć sprawiać radość innym. 

Czym jednak byłoby mikołajkowy numer TVP ABC bez prezentów? Dlatego w numerze 9. znajdziesz wyjątkową niespodziankę - śliczny Foto pstryk, czyli niesamowity aparat, który pozwoli wyczarować literkowe zwierzaki w obiektywie. Jak się nim bawić, by rozwijać kreatywność i ciekawość świata u dziecka? Czytaj w 9. numerze TVP ABC.
Redakcja poleca: Dzień w klubie malucha - film
Zobacz, jak dzieci spędzają czas w klubiku malucha. Wychowawczyni opowiada o codziennych zajęciach i zabawach dla dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy