Mama patrzy na córeczkę i przypomina sobie swoje dzieciństwo
fot. Fotolia

A co ty byś powiedziała sobie z przeszłości? Zobacz piękny spot blogerów!

Nie możesz cofnąć czasu i powiedzieć sobie rzeczy, które wiesz teraz. Możesz jednak powiedzieć je dziecku.
Hanna Szczesiak
Mama patrzy na córeczkę i przypomina sobie swoje dzieciństwo
fot. Fotolia
W najnowszym filmie Akademii Przyszłości Paulina Mikuła, Arlena Witt, Konrad Kruczkowski i Włodek Markowicz dzielą się wspomnieniami z dzieciństwa i tym, czego się nauczyli na przestrzeni lat. Uwaga, przygotuj chusteczki!

Co jest ważne w życiu?

Najnowszy spot Akademii Przyszłości trwa zaledwie 2 minuty, jednak potrafi wzruszyć, skłonić do refleksji, cofnąć nas do czasów dzieciństwa i zmusić do odpowiedzi na pytanie, co jest dla nas tak naprawdę ważne. Nikt z nas nie może powiedzieć sobie sprzed lat tych wszystkich rzeczy, które wie teraz. Możemy jednak powiedzieć je dzieciom, w końcu "jeżeli my nie powiemy dzieciom, że są ważne, to być może nigdy tego nie usłyszą".
 
Redakcja poleca: Kiedy dziecko zaczyna chodzić - film
Zobacz, jak dziecko stawia pierwsze kroki. Nasz ekspert tłumaczy, przez jakie etapy w nauce chodzenia dziecko powinno przejść.

Czym jest Akademia Przyszłości?

Akademia Przyszłości to program Stowarzyszenia Wiosna, organizatora Szlachetnej Paczki. Tym spotem Akademia Przyszłości chce zachęcić do wspierania dzieci, które mimo porażek i trudności w szkole, wciąż mają szanse na osiągnięcie sukcesu w dorosłym życiu. Jeśli wzruszył was ten krótki film, wejdźcie na stronę Akademii i zobaczcie, jak możecie pomóc innym dzieciom.

Zanim to zrobicie, odpowiedzcie jednak na pytanie: co wy powiedzielibyście sobie z przeszłości? Czekamy na wasze komentarze.

Czytaj także: "Mamo, wysłuchaj mnie, żebym miał szczęśliwe dzieciństwo"
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy