GRY
 
 

A ku ku w Teatrze Lalek Pleciuga

22.09.2012r., Teatr Lalek PLECIUGA zaprasza dzieci na premierę.

Teatr Lalek "Pleciuga"
NOWE PRZEDSTAWIENIE DLA NAJMŁODSZYCH WIDZÓW

premiera 22 września 2012

Maria Jamińska "A ku ku"
reżyseria, scenariusz i scenografia Maria Jamińska
muzyka Jacek Wierzchowski
występują:
Edyta Niewińska-Van der Moeren
Krzysztof Tarasiuk

W krainie kształtów i dźwięków wykluwa się z jaja mały Krokodylek. Ma zielony brzuszek i grzbiet, zielony ogonek, niebieskie łuski i żółte łapki. Wita się z dziećmi radośnie, przytula je, trąca delikatnie pyszczkiem. Po chwili jednak ogólną wesołość przerywa smutny pisk i popłakiwanie: to Krokodylek szuka mamy! Wśród dzieci siedzących na sali wraz z rodzicami on jeden jest maluszkiem bez mamusi... Na ratunek zrozpaczonemu Krokodylkowi ruszają A i Ku Ku: pomiędzy drzewami, domkami i promieniami słońca muszą odnaleźć krokodylą mamę. Mogą to zrobić jedynie przy pomocy najmłodszych widzów, bo tylko dziecko potrafi zrozumieć, jak strasznym jest stracić z oczu mamę, jak przerażającym – zostać samemu. Udział Państwa dziecka w poszukiwaniu stanowi gwarancję, że Krokodylek odzyska ukochaną mamę i pod koniec spektaklu będzie równie szczęśliwy, jak maluchy. Najmłodsi widzowie wkroczą w bajkowy świat kolorów, kształtów i związanych z nimi dźwięków, a także w przestrzeń pozytywnych emocji rodzinnych.
Dla dzieci i rodziców jest to gwarancja wspaniałego spędzenia wspólnie czasu oraz obejrzenie opowieści o tym, co najważniejsze: o rodzinie i byciu razem.

rezerwacja biletów: tel. 91 433 58 04, 91 44 55 141

Teatr Lalek PLECIUGA
pl. Teatralny 1
71-405 Szczecin
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj