fot. YouTube/BuzzFeedVideo

A Ty rozpoznasz rysunek swojego dziecka?

Rodzicom wydaje się, że wiedzą o swoich dzieciach wszystko. Kilkoro z nich zostało poddanych próbie: musieli rozpoznać rysunki swoich dzieci. Nie było tak łatwo, jak sądzili…
Hanna Szczesiak
fot. YouTube/BuzzFeedVideo
Każde dziecko jest wyjątkowe i ma swój unikalny styl, co szczególnie widać w jego rysunkach... Kilkoro rodziców poddało się wyjątkowej próbie. Dzieci zostały poproszone o narysowanie zegara, jabłka i pszczoły, natomiast rodzice musieli odgadnąć, który rysunek należy do ich dziecka... Nie wszyscy poradzili sobie znakomicie!

W kwestii sztuki i ekspresji artystycznej, dzieci potrafią być bardzo kreatywne. Rodzicie nie mieli łatwego zadania! Choć byli przekonani, że od razu odgadną dzieło swojego dziecka, kiedy położono przed nimi 4 rysunki,  uśmiechy zniknęły z ich twarzy...

Zobacz film:Najbardziej podobają nam się wyjaśnienia rodziców. Jeden tata wyznaje, że syn próbuje go oszukać, bo w rzeczywistości rysuje lepiej. Udaje mu się zgadnąć, który zegar narysował chłopiec, bo taki sam stoi w jego pokoju... Jedna z mam nie miała takiego szczęścia. Gdy po raz kolejny nie udaje jej się wybrać właściwego rysunku, łapie się za głowę i mówi "jeny, synu, przecież ty mnie zabijesz".

Chciałybyście wziąć udział w takim teście? ;)

Zobacz także: Dziwne rzeczy, które robi każdy rodzic
Redakcja poleca: Eksperymenty dla dzieci: jak zrobić tęczę [WIDEO]
Co robić, kiedy pada deszcz? Dobrze się bawić! Zróbcie z dziećmi tęczę z cukierków. To proste! Do tego eksperymentu dla dzieci potrzebne są jedynie kolorowych cukierków, wody i talerzyka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy