Ada Daniel
fot. Instagram

Ada z TOP MODEL znowu zostanie mamą! Wybrała PIĘKNE imię!

Znana z 6. sezonu Top Model Ada Daniel ogłosiła, że ponownie zostanie matką. Syna urodziła w wieku 19 lat. Teraz, sześć lat później, znowu spodziewa się dziecka, a to już końcówka ciąży tej pięknej mamy.
Ewa Janczak-Cwil
Ada Daniel
fot. Instagram
Do udziału w Top Model Adę Daniel zachęcił jej mąż, piłkarz. Ada miała wtedy 21 lat i od trzech była już matką Igora. Jurorzy programu byli zafascynowani jej urodą, determinacją i idealnym ciałem, które zdołała wypracować mimo ciąży i porodu. Motto, jakie Ada umieściła na swoim Insta, brzmi: family first (rodzina na pierwszym miejscu). A ta rodzina zaraz się powiększy!

Szczęście blondwłosej modelki

Gdy Igor miał dwa lata, Ada wzięła ślub z jego ojcem – drugoligowym piłkarzem Olimpii Elbląg. W Top Model udało jej się dojść do ćwierćfinału i choć nie zwyciężyła, uzyskaną popularność przekuła na sukces w branży modowej, podpisała umowę ze znaną agencją modelek, uczestniczyła w wielu kampaniach reklamowych.

O tym, że Ada spodziewa się dziecka, przyszła mama poinformowała w mediach społecznościowych w dniu swoich urodzin. Była wtedy w 25. tygodniu ciąży.
 
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.

Niebawem poród drugiego dziecka

Dwa dni temu Ada zamieściła na Instagramie piękne zdjęcie. Widać na nim modelkę w różowej sukience opinającej spory już brzuch, gdyż mama Igora jest w 8. miesiącu ciąży. Trzymane przez nią baloniki oraz komentarz do zdjęcia zdradzają, jakiej płci będzie dziecko.

„It's a GIRL. Rozalia’’ napisała Ada i opatrzyła wieści ikonkami serduszka i kwiatów. Fani pospieszyli z gratulacjami.

Ada zdradziła kiedyś, że choć do udziału w Top Model namówił ją mąż, to zdecydowała się na udział w show ze względu na synka. To dla niego chciała osiągać sukcesy i być dla niego wzorem do naśladowania. Już niebawem dzielna mama może stać się inspiracją dla małej Rozalii. Czy pójdzie ona w ślady mamy i zostanie modelką? Tego jeszcze długo nie będzie wiadomo. Pewne jest jednak, że Adę czeka przerwa w pracy. Jednak obserwując, jej dotychczasowe działania, można mieć niemal pewność, że już niebawem ponownie zacznie łączyć obowiązki zawodowe z byciem mamą – za chwilę już – dwójki dzieci.

Rodzinie Ady życzymy szczęśliwego przyjścia na świat małej Rozalii i wielu zawodowych oraz domowych, rodzicielskich sukcesów!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy