fot. ONS

Ada Fijał została mamą

Ada Fijał urodziła synka. Z najnowszego dwutygodnika "Flesz" - dowiadujemy się, że aktorka nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego.
fot. ONS

To wyjątkowy rok dla aktorki. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie Ada Fijał przeżywa w życiu rewolucję. W tym roku zagrała aż w czterech serialach, czterech stacji telewizyjnych i właśnie po raz pierwszy została mamą - pisze najnowszy dwutygodnik "Flesz".

Aktorka nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że jest w ciąży a w ostatnim czasie rzadko pojawiała się na imprezach. Jeśli już się gdzieś pokazywała, wyglądała jak zawsze stylowo, ale niespecjalnie było widać brzuszek. Mało kto więc wiedział, że aktorka jest w tak zaawansowanej ciąży. A na planie pracowała do końca, dlatego w serialu "Barwy szczęścia" jej serialowa bohaterka też spodziewa się dziecka.
A jak aktorka zniosła poród?
I Ada i maluch czują się świetnie - zdradziła "Flesz" znajoma Ady. I dodaje, że Ada teraz zwolni nieco tempo pracy, ale nie na długo, bo szybko chce wrócić na plan serialu.

Więcej przeczytasz  w najnowszym dwutygodniku "Flesz" artykuł: "Została mamą" [Flesz, 18/77,  8 września 2014].


Czytaj także: Beata Sadowska: Dziecko nie przeszkadza w realizacji własnych pasji

Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy