GRY
 
 

Ada Fijał została mamą

Ada Fijał urodziła synka. Z najnowszego dwutygodnika "Flesz" - dowiadujemy się, że aktorka nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego.

fot. ONS

To wyjątkowy rok dla aktorki. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie Ada Fijał przeżywa w życiu rewolucję. W tym roku zagrała aż w czterech serialach, czterech stacji telewizyjnych i właśnie po raz pierwszy została mamą - pisze najnowszy dwutygodnik "Flesz".

Aktorka nigdy oficjalnie nie potwierdziła, że jest w ciąży a w ostatnim czasie rzadko pojawiała się na imprezach. Jeśli już się gdzieś pokazywała, wyglądała jak zawsze stylowo, ale niespecjalnie było widać brzuszek. Mało kto więc wiedział, że aktorka jest w tak zaawansowanej ciąży. A na planie pracowała do końca, dlatego w serialu "Barwy szczęścia" jej serialowa bohaterka też spodziewa się dziecka.
A jak aktorka zniosła poród?
I Ada i maluch czują się świetnie - zdradziła "Flesz" znajoma Ady. I dodaje, że Ada teraz zwolni nieco tempo pracy, ale nie na długo, bo szybko chce wrócić na plan serialu.

Więcej przeczytasz  w najnowszym dwutygodniku "Flesz" artykuł: "Została mamą" [Flesz, 18/77,  8 września 2014].


Czytaj także: Beata Sadowska: Dziecko nie przeszkadza w realizacji własnych pasji

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj