Adam ze „ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał swoją największą miłość – synka
fot. instagram/@adam_nie_officjal

Adam ze „ŚOPW” rozwiódł się, a teraz pokazał swoją największą miłość

Uczestnik „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał na Instagramie zdjęcie ze swoim synem. Jest ono urocze, ale to podpis, który pod nim zamieścił, całkowicie was rozczuli.
Joanna  Biegaj
Adam ze „ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał swoją największą miłość – synka
fot. instagram/@adam_nie_officjal
Jakiś czas temu mogliśmy śledzić losy uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia". Aż dwie pary okazały się dobranym, udanym małżeństwem i odnalazły miłość oraz szczęście przy boku partnera, którego wybrali im specjaliści. Nie poszczęściło się jednak jednej z par – Asi i Adamowi, których małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Nie rozpaczał po Joannie

Kontrowersje wzbudziło zachowanie Adama – mężczyzna chwilę po zakończeniu programu i relacji z Joanną - stworzył nowy związek. Wzbudziło to duże emocje, spadła na niego fala negatywnych komentarzy. Wielu internautów zarzucało mu, że podczas programu spotykał się już z inną kobietą.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Redakcja poleca: Najlepszy wiek na dziecko - radzi ginekolog [WIDEO]
​Z biologicznego punktu widzenia idealny wiek na zajście w ciążę to 18-25 lat. Aspekt społeczny sprawia jednak, że kobiety decydują się urodzić dopiero w okolicach 30. roku życia.

Nowe życie

Zarówno Adam, jak i Joanna po przykrym zakończeniu „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ułożyli sobie życie na nowo, oboje tworzą udane związki. Adam wraz ze swoją partnerką doczekali się dziecka – 30 maja na świat przyszedł ich synek, do tej pory jednak świeżo upieczony tata nie zdradził, jak nazywa się jego pociecha. 

Synek – największa miłość

Wyraźnie widać, że Adam dobrze odnajduje się w roli taty. Ostatnio mężczyzna na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze swoim małym potomkiem. Zdjęcie podpisał ciepłymi słowami:
„Największa miłość i radość w jednym objęciu. Powiedzieć kocham to zdecydowanie za mało. Bycie tatą to naprawdę coś wyjątkowego".
 

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy