BeSafe adapter pasów bezpieczeństwa

Komfortowo w każdej podróży! Wygraj adapter do pasów bezpieczeństwa

Jazda samochodem, zwłaszcza długa, potrafi być męcząca. Tym bardziej wtedy, kiedy jesteś w ciąży. Ale jest na to sposób! Podziel się z nami swoją metodą na komfortową podróż i wygraj 1 z 5 adapterów do pasów bezpieczeństwa marki BeSafe.
BeSafe adapter pasów bezpieczeństwa

Podróż, niezależnie od tego jak długa, musi być przede wszystkim bezpieczna. Zarówno dla mamy, jak i malucha. Bez znaczenia pozostaje, czy jesteś kierowcą, czy zajmujesz jedynie fotel pasażera.

Jeden adapter, dwa życia

W przypadku nagłego hamowania lub uderzenia, może dojść do uderzenia twojego brzucha i dziecka. Adapter BeSafe daje odpowiednią ochronę wam obojgu. Dzięki niemu tradycyjny pas (pas biodrowy) jest przesunięty poniżej dolnej okolicy brzucha a nacisk jest przesunięty na miednicę. Adapter BeSafe powinien być stosowany już od 2. miesiąca ciąży, ponieważ zmniejsza ryzyko odklejenia się łożyska lub poronienia w przypadku kolizji.

Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Wygraj 1 z 5 adapterów od BeSafe

Oprócz tego, że bezpiecznie, w podróży musi być także komfortowo! Jedne z nas lubią spać, inne są aktywnymi towarzyszami w czasie jazdy. Wiele z nas relaksuje się śpiewając i jednocześnie wystukując na kierownicy rytm ukochanych kawałków. Podziel się z nami swoimi sposobami na udany czas w aucie i wygraj 1 z 5 adapterów do pasów bezpieczeństwa marki BeSafe.

Artykuł powstał z udziałem marki Marko

Zobacz także

Popularne tematy