Agata Rubik daje dzieciom telefon

Rubik daje dzieciom telefony na wakacjach, a fani: „Wasze dzieci ciągle tylko z komórką"

Agata Rubik przyznała, że jej dzieci korzystają z telefonów i nie ma w tym nic złego, szczególnie na wakacjach.
Magdalena Drab
Agata Rubik daje dzieciom telefon
Agata Rubik wypoczywa z rodziną w Chorwacji. Na kolorowych zdjęciach, które chętnie udostępnia w sieci, widać szczęśliwą rodzinę i uśmiechnięte dzieci, fanki jednak zauważyły, że córki Rubik zbyt dużo czasu spędzają z telefonami w rękach. Modelka szybko skomentowała ten zarzut.

Agata Rubik daje dzieciom telefon

Bajeczne wakacje rodziny Rubików nie wszystkim się spodobały. Wśród zachwytów nad cudownymi zdjęciami i podobieństwem córek do mamy nie zabrakło też kąśliwych uwag. Jedna z fanek zwróciła uwagę, że córki Agaty Rubik za często korzystają z telefonów. „Fajna rodzinka, ale tak mam wrażenie, ze te Wasze dzieci ciągle tylko z komórką...” I chociaż oddane fanki Rubik szybko stanęły w jej obronie, twierdząc, że przecież na żadnym ze zdjęć nie widać telefonów, to modelka i tak postanowiła sama odpowiedzieć: „Wrażenie często jest mylne” − skwitowała, a potem jeszcze obszerniej wyjaśniła, jakie zasady panują w jej rodzinie:

„Oczywiście, że wszystko zależy od rodziców :) Helenka ma telefon, Ala nie ma. Dajemy im sporadycznie, właściwie to tylko w wakacje i podczas weekendów i właściwie tylko do oglądania ściągniętych wcześniej filmów”.

Zważywszy na to, że starsza córka Agaty i Piotra Rubików właśnie skończyła szkołę podstawową, a młodsza zaczyna naukę w podstawówce, to okazjonalne korzystanie przez dziewczynki z telefonów pod kontrolą rodziców raczej trudno nazwać błędem wychowawczym. 


 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dziś największym zagrożeniem dla rozwoju dziecka jest zwykły smartfon [ROZMOWA Z EKSPERTEM]
- To obowiązkiem dorosłych jest dopilnować, by nasze dzieci korzystały z mediów w sposób bezpieczny i sprzyjający rozwojowi. - wyjaśnia psycholog, Aleksandra Piotrowska.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy