Agi Bagi - nowy sezon
fot. Materiały prasowe

Agi Bagi - 3 sezon już na DVD! To świetny pomysł na prezent dla maluchów!

Po ogólnoświatowym sukcesie pierwszego i drugiego sezonu Agi Bagi, nic nie mogło bardziej ucieszyć widzów i świata animacji, jak premiera trzeciego sezonu przygód Agingów i Bagingów na DVD!
Weronika Zagojska
Agi Bagi - nowy sezon
fot. Materiały prasowe
Bajka o przygodach mieszkańców płaskiej planetki jest rozpoznawalnym polskim produktem na międzynarodowym rynku animacji dla dzieci. Serial zagościł na ekranach w ponad 60 krajach i został przetłumaczony na 11 języków. Sukces serialu zachęcił twórców do kontynuacji serii - w tym roku swoją premierę miało 26 kolejnych epizodów.

Agi Bagi 3 sezon

"Zebromarchewka" i jeszcze więcej piosenek!

W trzecim sezonie Agingi i Bagingi wiedzą już o swoim istnieniu i odwiedzają się od czasu do czasu by pomagać sobie nawzajem i wspólnymi siłami dbać o ekosystem. W tym sezonie nie zabrakło również oryginalnego wypełnienia muzycznego autorstwa Łukasza Targosza. Popularność utworu „Zebromarchewka” z sezonu pierwszego zachęciła twórców do kontynuacji, dzięki czemu w sezonie trzecim jest aż pięć piosenek!
 
Posłuchajcie jednej z nich tu:

Trzeci sezon został podzielony na dwie części. Pierwsze DVD już jest dostępne w dobrych księgarniach. Na premierę drugiej części długo nie będziemy czekać. Znajdziemy ją na półkach sklepowych już 22 stycznia 2019! Zapraszamy do obejrzenia 1 i 2 sezonu serialu na platformie strefabajek.vod.pl.

Zobaczcie trailer 3. części:
 
Zobacz też:
Redakcja poleca: Agnieszka Hyży o swojej patchworkowej rodzinie: „Martusia już się przyzwyczaiła” [WIDEO]
Agnieszka Hyży stara się stworzyć prawdziwy dom dla swojej 7-letniej córki. Jak w tej sytuacji odnalazł się jej mąż, Grzegorz Hyży, i jakie relacje nawiązał z dziewczynką? Dziennikarka przyznała, że duże znaczenie miał wiek Marty: gdy poznała Grześka, jej córeczka była malutka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy