plebiscyt na koronamamę
fot. screen/Instagram agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska o kwarantannie: „Czasem mam już dość!”

Agnieszka Chylińska, podobnie jak cała branża muzyczna, nie koncertuje i większość czasu spędza w domu. Artystka jest matką trojga dzieci i jak przyznaje, czasami ma już dość przeciągającej się w czasie izolacji społecznej.
Katarzyna Gałązkiewicz
plebiscyt na koronamamę
fot. screen/Instagram agnieszka.chylinska
Ten rok miał być dla Agnieszki Chylińskiej wyjątkowy. Gwiazda miała świętować 25-lecie pracy na scenie. Przygotowania trwały wiele miesięcy. Przed wybuchem pandemii Chylińska zdążyła zagrać pięć koncertów, potem plan się rozsypał. Kolejnych 15, także zagranicznych, przewidzianych na marzec i kwiecień, musiała przesunąć na jesień i zimę. Artystka nie kryła rozczarowania:
„Wiecie, czym jest dla mnie koncert. Właściwie napędza całe moje życie”  – zapewniała fanów.

Męcząca izolacja społeczna

Agnieszka Chylińska jest mamą trojga dzieci: Krysi, Estery i Ryszarda. Zamknięta w domu, Chylińska postanowiła, że się nie podda:
„Niektórzy uwielbiają siedzieć w chacie (...). Ja mam tak pół na pół. Z jednej strony lubię, bo z tego tytułu założyłam rodzinę. Lubię posiedzieć w domu, pogotować, poprasować, poszydełkować. Ale z drugiej strony jest też ta część we mnie, która lubi biec, szaleć, wariować i być w ruchu ”, mówiła Chylińska i opowiadała, jak teraz wygląda jej życie:

„Ostatnio doszły takie sprawy jak lekcje online. A ja nie po to się nie uczyłam, żeby teraz uczyć się z dziećmi”, śmiała się, fanom zaś wyjaśniała, dlaczego nie jest w stanie być z nimi w internecie codziennie:  „Bo czasami po takim liczeniu klocków, maszerowaniu w rytm tamburynu... mam już trochę dosyć”.
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Jak Chilińska radzi sobie na kwarantannie?

Artystka jest znana ze swojej żywiołowości, sama podkreśla, że nie umie zbyt długo usiedzieć na miejscu. Jak więc sobie radzi na kwarantannie? Stara się maksymalnie wypełnić czas – opieka nad trójką dzieci i pisanie książek motywują do tego, żeby wstawać z łóżka. Do tego Chylińska, by mieć kontakt z fanami, za którymi bardzo tęskni, czyta na Facebooku swoje książki.

Jak informuje dwutygodnik Party, artystka jeszcze w tym roku zamierza wydać dwie książki, które będą skierowane do młodych czytelników. Pierwsza z nich ukaże się już w czerwcu i będzie kontynuacją bestsellerowego cyklu o rodzinie Zezi. Ostatnia, szósta powieść Chylińskiej  „Giler, trampolina i reszta świata”, jak wspominała autorka, dotyczyła m.in.  „bycia mamą wyjątkowo »wyjątkowego« dziecka”, a tak powszechnie określa się dzieci ze spektrum autyzmu. Do pojawiających się w internecie domysłów, że opisała swoje przeżycia, Chylińska nigdy się nie odniosła. 

Artystka wsparła medyków

Agnieszka Chylińska w czasie izolacji udzielała się także w internecie: nie tylko czytała książki dla dzieci, ale i brawurowo zarapowała, wspierając akcję „Hot16Challenge2”, czyli zbiórkę pieniędzy dla służby zdrowia. Dzięki wsparciu artystów udało się zebrać ponad 2 000 000 zł na walkę z koronawirusem

Źródło: party.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy