Agnieszka Hyży jest w ciąży
fot. Instagram

Agnieszka Hyży jest w ciąży! Ukrywała ten fakt przez wiele miesięcy!

Agnieszka Hyży pochwaliła się, że po raz kolejny zostanie mamą! Zrobiła to w bardzo wzruszający sposób.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Hyży jest w ciąży
fot. Instagram
Agnieszka i Grzegorz Hyży zostaną rodzicami. Para przez ostatnie miesiące trzymała ten fakt w tajemnicy, ale nastał moment, gdy prezenterka zdecydowała się podzielić tą wspaniałą nowiną ze swoimi fanami.

Wzruszający wpis

Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie zdjęcia z ciążowej sesji. Widać na nich już wyraźnie zaokrąglony brzuch. Na początku wpisu wyznała, że ma za sobą czas, w którym potrzebowała spokoju, dlatego dopiero teraz dzieli się tą szczęśliwą nowiną: „Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał...”

Dziennikarka przyznała, że nie jest już w stanie ukrywać swojego stanu: „Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu”.

Prezenterka wyjaśniła także, dlaczego zdecydowała się oficjalnie ogłosić, że jest w ciąży: „Uprzedzę pytania, dlaczego to piszę. Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to, by dać innym nadzieję. To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony – dzisiaj muszę chronić to, co mam najcenniejsze – moje dzieci”.

Kończąc wpis, żona muzyka podziękowała wszystkim, którzy ją wspierali. Dodała także, że wspólnie z mężem i dziećmi są bardzo szczęśliwi. Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których my także się dołączamy!
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy