Agnieszka Kaczorowska o krytyce i akceptacji swojego ciała
fot. Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska do „życzliwych” krytyków: „Chciałabym wykrzyknąć: TO MOJE CIAŁO, WARA OD NIEGO”

Agnieszka postanowiła podzielić się ze swoimi fankami przemową na temat przyjmowania komentarzy dotyczących wyglądu: „Bardzo Was zachęcam do tego, aby pozbyć się ze swojego otoczenia ludzi, którzy Was niekonstruktywnie krytykują czy ranią”.
Aleksandra Zaborowska
Agnieszka Kaczorowska o krytyce i akceptacji swojego ciała
fot. Instagram/agakaczor
Znana z częstego publikowania wylewnych refleksji gwiazda udostępniła na swoim Instagramie motywujący tekst o reagowaniu na przykrą krytykę wyglądu.

„Ile razy słyszałaś, że jesteś za chuda czy za gruba? Za bardzo umięśniona lub zbyt koścista? Ja dodałam dopiero 2 posty w tym temacie, a już przeczytałam czy nie przesadzam z dietą (na której nie jestem, ale o tym nie dziś), że „przydałoby się 5kg więcej” czy że po prostu „już za chudo”. I chciałabym wykrzyknąć „ TO MOJE CIAŁO, WARA OD NIEGO”, ale że częściej niż rzadziej potrafię kontrolować emocje, to powiem kulturalnie, że TO MNIE MA SIĘ PODOBAĆ I TO JA MAM SIĘ DOBRZE CZUĆ. Nikt więcej” – pisze rozsierdzona Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska o pewności siebie

„Nigdy i w żadnym temacie światu i ludziom nie dogodzisz. Czy masz ponad 300 tys. obserwatorów czy chodzi tylko o rodzinę i sąsiadów, zawsze znajdzie się ktoś komu się nie będzie podobać... Dlatego dziś zachęcam Was do tego, aby tylko Wasza opinia względem WASZEGO ciała miała znaczenie (oczywiście pod warunkiem, że jesteście zdrowi!). Bazując na swoim doświadczeniu i na tym co musiałam zrobić, aby przejść pewną zmianę, bardzo Was zachęcam do tego, aby pozbyć się ze swojego otoczenia ludzi, którzy Was niekonstruktywnie krytykują czy ranią, nie potrzebujecie tego typu osób. Będzie Wam lżej” – radzi Agnieszka.

Widać, że aktorka i tancerka uderzyła w czuły dla wielu kobiet temat – w komentarzach pełno jest słów wsparcia i podziękowań za szczerą przemowę: „Pięknie napisane”, „Cudowna osoba z Pani”, „Jak zawsze mądrze i inspirująco”.

[pisownia oryginalna - przyp. red.]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tylko moja opinia ma znaczenie. __________ Znacie bardzo słynne słowa Meryl Streep? “𝗞𝗶𝗲𝗱𝘆ś 𝘄𝗰𝗵𝗼𝗱𝘇𝗶ł𝗮𝗺 𝗱𝗼 𝗽𝗼𝗸𝗼𝗷𝘂 𝗽𝗲ł𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗹𝘂𝗱𝘇𝗶 𝗶 𝘇𝗮𝘀𝘁𝗮𝗻𝗮𝘄𝗶𝗮ł𝗮𝗺 𝘀𝗶ę 𝗰𝘇𝘆 𝗺𝗻𝗶𝗲 𝗹𝘂𝗯𝗶ą. 𝗗𝘇𝗶ś, 𝗴𝗱𝘆 𝘄𝗰𝗵𝗼𝗱𝘇ę 𝗱𝗼 𝘁𝗮𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗼𝗸𝗼𝗷𝘂, 𝘇𝗮𝘀𝘁𝗮𝗻𝗮𝘄𝗶𝗮𝗺 𝘀𝗶ę 𝗰𝘇𝘆 𝗷𝗮 𝗶𝗰𝗵 𝗹𝘂𝗯𝗶ę.” Uwielbiam Meryl i uwielbiam ten cytat. No właśnie... jak bardzo opinia innych ma dla Was znaczenie? No i czy wybieracie ludzi jakimi się otaczacie? Potraficie odciąć się od tych, którzy działają na Was destrukcyjnie? 🤔 __________ Kontynuując temat ciała i sylwetki... To temat składający się na wygląd zewnętrzny, więc coś po czym my ludzie często pozornie oceniamy. Ile razy słyszałaś, że jesteś za chuda czy za gruba? Za bardzo umięśniona lub zbyt koścista? Ja dodałam dopiero 2 posty w tym temacie, a już przeczytałam czy nie przesadzam z dietą (na której nie jestem, ale o tym nie dziś🙈), że „przydałoby się 5kg więcej” czy że po prostu „już za chudo”. I chciałabym wykrzyknąć „ TO MOJE CIAŁO, WARA OD NIEGO”, ale że częściej niż rzadziej potrafię kontrolować emocje, to powiem kulturalnie, że TO MNIE MA SIĘ PODOBAĆ I TO JA MAM SIĘ DOBRZE CZUĆ. Nikt więcej. Nigdy i w żadnym temacie światu i ludziom nie dogodzisz. Czy masz ponad 300 tys. obserwatorów czy chodzi tylko o rodzinę i sąsiadów, zawsze znajdzie się ktoś komu się nie będzie podobać... Dlatego dziś zachęcam Was do tego, aby tylko Wasza opinia względem WASZEGO ciała miała znaczenie (oczywiście pod warunkiem, że jesteście zdrowi!). Bazując na swoim doświadczeniu i na tym co musiałam zrobić, aby przejść pewną zmianę, bardzo Was zachęcam do tego, aby pozbyć się ze swojego otoczenia ludzi, którzy Was niekonstruktywnie krytykują czy ranią, nie potrzebujecie tego typu osób. Będzie Wam lżej. LUB polecam zamknąć się w takiej bańce, do której takie głosy nie docierają, bo tylko Wy wiecie jak jest, z czym się borykacie lub co stoi za Waszym szczęściem (to wymaga ćwiczenia ☺️). Tylko Wy znacie siebie samych na wylot, a reszta ma tylko pewien obraz, który widzi z zewnątrz. Jeśli natomiast jakaś bliska Wam osoba... Ciąg dalszy w komentarzu 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Źródło: Instagram

Zobacz tez:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy