Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska jest w DRUGIEJ CIĄŻY! Będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska wyjawiła, że jest w drugiej ciąży. Choć od jakiegoś czasu krążyły plotki o tym, że aktorka ponownie zostanie mamą – Aga potwierdziła je dopiero teraz. Wyjaśniła, jaki był powód trzymania tej radosnej nowiny w tajemnicy.
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży
fot. instagram/agakaczor
W 2019 roku Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy została mamą. Teraz znowu jest w ciąży, co oficjalnie potwierdziła w rozmowie z jednym z magazynów. Internauci już wcześniej spekulowali na ten temat, jednak aktorka do tej pory w żaden sposób nie odniosła się do plotek. Teraz wyjaśniła dlaczego.

Gratulowanie ciąży za wcześnie jest nie na miejscu

Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie potwierdziła wcześniej plotek o ciąży. Powiedziała również, co myśli na temat zbyt wczesnych gratulacji: „Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje. Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały”.

Chłopczyk czy dziewczynka?

Aga zdradziła także, że wolałabym teraz zostać mamą chłopczyka: „Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa”.

Trudny początek ciąży

Pierwsze objawy ciąży mogą być męczące dla kobiety, na szczęście aktorka mogła liczyć na wsparcie swojego męża.  „Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką” - powiedziała Aga.

 
Źródło: plotek.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy