Agnieszka Kaczorowska karmi córkę piersią
fot. screen Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska karmi córkę piersią w przerwie od pracy. Fanka: „To zbyt INTYMNE”

Agnieszka Kaczorowska wróciła do pracy miesiąc po urodzeniu drugiego dziecka. Teraz pokazała, jak spędza czas pomiędzy kolejnymi zawodowymi obowiązkami. Choć samo zdjęcie ma wiele uroku, nie wszystkie młode mamy mają tyle szczęścia.
Hanna Szczesiak
Agnieszka Kaczorowska karmi córkę piersią
fot. screen Instagram/Agnieszka Kaczorowska
Informacja, że aktorka wraca na plan miesiąc po porodzie, wzbudziła mieszane uczucia wśród internautek. Część obserwatorek gratulowała Agnieszce Kaczorowskiej umiejętności zachowania balansu pomiędzy macierzyństwem a pracą zawodową. Inne ganiły, że urlop macierzyńskich powinien trwać o wiele dłużej niż miesiąc...

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią młodszą córkę

Tym razem na instagramowym profilu Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym młoda mama karmi piersią młodszą córeczkę – tancerka od lat zachwala zalety karmienia piersią, ostatnio poinformowała nawet, że wspiera Bank Mleka Kobiecego i została dawczynią pokarmu.
Obserwatorki Agnieszki Kaczorowskiej mają jednak obawy, że pokazywanie w mediach społecznościowych intymnych chwil z dziećmi – bo za takie uznawane jest karmienie piersią – jest niestosowne. W obronie żony stanął Maciej Pela, który ochoczo odpowiadał na komentarze obruszonych internautek. Zarówno on, jak i Agnieszka Kaczorowska są zdania (i słusznie!), że karmienie piersią jest jedną z najbardziej naturalnych czynności, nie ma więc potrzeby, by je ukrywać.
 
To, co rzeczywiście mogłoby wzbudzić konsternację, to podpis do zdjęcia: „A jak wyglądają Wasze przerwy w pracy?”. W końcu ile młodych mam może sobie pozwolić na spotkania z dziećmi czy karmienie piersią w przerwie od pracy?
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy