Agnieszka Kaczorowska o wakacjach bez dzieci
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska KRYTYKUJE spędzanie wakacji bez dzieci. Nazywa to „ucieczką”

Agnieszka Kaczorowska poruszyła temat spędzania wakacji bez dzieci. Aktorka bardzo szczerze powiedziała, co myśli na ten temat. Jej zdaniem rodzina jest najważniejsza, a chęć „ucieczki” może być sygnałem poważniejszych problemów...
Joanna  Biegaj
Agnieszka Kaczorowska o wakacjach bez dzieci
fot. instagram/agakaczor
Agnieszka Kaczorowska w wywiadzie dla „Wprost” opowiedziała o macierzyństwie, przygotowaniach do porodu, a także o tym, jak ważną rolę w jej życiu odgrywa rodzina. Aktorka poruszyła także temat spędzania urlopu bez dzieci. Młoda mama szczerze przyznała, że nie wyobraża sobie takiej sytuacji u siebie. Aktorka stwierdziła, że jeżeli ktoś „ucieka” od dzieci – powinien zastanowić się nad swoim życiem.

Rodzina ponad wszystko?

„Rodzice często chcą wyjeżdżać bez dzieci. My chcemy wyjeżdżać z Emilką, a już niedługo z dwiema córkami i nie wyobrażamy sobie póki co inaczej” – zaczęła swoją wypowiedź Agnieszka Kaczorowska. 

Tancerka zwróciła też uwagę na to, że wspólny czas spędzony jedynie z partnerem jest bardzo ważny, jednak zarówno wakacje, jak i codzienność, jej zdaniem, powinno się przeżywać rodzinnie. „Oczywiście chwile we dwoje też są ważne, ale mamy coś, co zawsze chcieliśmy stworzyć – rodzinę. Tak chcemy przeżywać nasze życie, czy to są wakacje, czy to jest codzienność”.

Czas bez dzieci – alarmujący sygnał

Zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej uciekanie od chwil w gronie rodziny powinno być alarmującym sygnałem, że dzieje się coś złego. Uważa ona, że należy poświęcić wtedy chwilę na refleksję, czym jest spowodowana taka postawa: „Uciekanie od tego powinno być chyba takim światełkiem: »A dlaczego uciekam? Dlaczego chce inaczej?«”.

„Może trzeba coś przerobić w życiu codziennym. Uważam, że taka analiza życia jest bardzo ważna” – podsumowała swoją wypowiedź Agnieszka Kaczorowska.

Zgadzacie się, że chęć spędzenia czasu z dala od rodziny to znak, że dzieje się coś złego?
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Dzieci mówią o wakacjach - film
Za co dzieci lubią wakacje i co można robić latem - zapytaliśmy maluchy na gdańskich ulicach.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy