Agnieszka Kaczorowska ma imię dla syna
fot. Instagram

Kaczorowska marzy o SYNKU: wybrała już bardzo oryginalne imię!

Agnieszka Kaczorowska czeka na narodziny drugiego dziecka i nie ukrywa, że marzy o synku. Tym bardziej, że dla chłopca ma już wybrane imię, i to dość oryginalne!
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska ma imię dla syna
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. I choć druga ciąża była dla niej zaskoczeniem, to aktorka nie ukrywa wielkiej radości z rosnącego ciążowego brzuszka. Kaczorowska ma nadzieję, że tym razem urodzi chłopca.

Agnieszka Kaczorowska ma imię dla synka

Agnieszka Kaczorowska-Pela z niecierpliwością czeka na drugie dziecko i głośno mówi o swoich przeczuciach: jest przekonana, że urodzi chłopca! Aktorka przyznała, że marzy o synku, zwłaszcza że imię dla chłopca wybrała razem z mężem już w czasie pierwszej ciąży.

„Już przy pierwszej ciąży mieliśmy imię dla chłopca. Byłby to Stefek, strasznie chcielibyśmy Stefana. A jeżeli będzie dziewczynka, to oczywiście też będziemy szczęśliwi. Tylko wtedy trudniej z tym imieniem” − wyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu imię Stefan było bardzo często nadawane w Polsce, ostatnio jednak plasuje się na dalekich miejscach w rankingach popularnych imion. Imię Stefan wywodzi się z języka greckiego i oznacza „wieniec, znak zwycięstwa, korona”.

Agnieszka pozna płeć dziecka dopiero w połowie marca. Mamy nadzieję, że jej marzenia się spełnią i do małej Emilki już wkrótce dołączy brat.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Stare imiona – dla dziewczynek i dla chłopców, najpopularniejsze 100 lat temu i nadal modne [WIDEO]
Mamy dla was zestaw starych imion, które były najpopularniejsze w czasach naszych dziadków i pradziadków. Niektóre z nich nadal są bardzo modne i biją rekordy popularności!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy