Kaczorowska na wakacjach
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wypoczywa na wakacjach, fanki zazdroszczą: „To niesprawiedliwe”

Agnieszka Kaczorowska wrzuciła na swojego Instagrama urocze zdjęcie z wakacji. Fanki zachwycają się pięknym wyglądem Agi, jednak u niektórych z nich to, że dziewczyna delektuje cię ciepłem i słońcem wzbudza lekką zazdrość. 
Joanna  Biegaj
Kaczorowska na wakacjach
fot. instagram/agakaczor

Agnieszka odkąd została mamą chętnie wypowiada się w sieci na tematy związane z macierzyństwem, np. twierdzi, że dziecko ma się nie po to, by wychowywało się ono z babcią lub opiekunką. Teraz podzieliła się zdjęciem z wakacji, a także zabawną historią związaną z Emilką.

Morze piękne, ale tam na dole są kamyczki!

Agnieszka wypoczywa teraz na wakacjach. Na swój profil na Instagramie wrzuciła cudowne zdjęcie ze swoją córeczką. Uroda Agnieszki zachwyca, widać również, że młoda mama promienieje. Uwagę przyciąga również opis, którym tancerka opatrzyła zdjęcie: „Morze piękne, ale tam na dole są KAMYCZKI! 😂”. Wyraźnie czuć, że jest to cytat słów małej Emilki, która widocznie jest wielką fanką kamyczków: „I tak Emi dziś przez większość dnia przekłada kamyczki do wiaderka i z powrotem😌”.
Redakcja poleca: Dzieci mówią o wakacjach - film
Za co dzieci lubią wakacje i co można robić latem - zapytaliśmy maluchy na gdańskich ulicach.

Fanki są zazdrosne?

Internautki komentowały zdjęcie Agi z wakacji, komplementowały jej wygląd i dzieliły się własnymi historiami związanymi ze swoimi pociechami: 

„U nas to samo z kamyczkami 😂😂”

„Pięknie ❤️”

„Moja córcia też uwielbia przekładać kamyczki do wiaderka 😀”

Niektóre z komentujących osób nie kryły jednak zazdrości: „Tam naprawdę teraz jest tak.cieplo kurcze. To niesprawiedliwe”.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy