Agnieszka Kaczorowska wspiera inicjatywę ustawodawczą
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska namawia do podpisania petycji: chodzi o zmiany w Polsce!

Agnieszka Kaczorowska pozytywnie zaskoczyła swoich fanów: za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęca do tego, abyśmy wspólnymi siłami zmienili Polskę. Okazuje się, że to bardzo proste, a gwiazda sama zrobiła już pierwszy krok.
Magdalena Drab
Agnieszka Kaczorowska wspiera inicjatywę ustawodawczą
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska zapozowała do pięknego zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, przy okazji namawiając swoich fanów, by podpisali ważną petycję. Temat jej wpisu jest poważny i zupełnie inny niż pozostałe.

Agnieszka Kaczorowska zachęca do zmian w Polsce: „Zróbcie to teraz!”

Tancerka postanowiła zaangażować się w sprawy dotyczące nas wszystkich, bo związane z polityką i obecnym kształtem naszego państwa. Jej nowy wpis różni się od innych: Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak siedzi przed komputerem, na którym otworzyła stronę internetową Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej. To ważne narzędzie, dzięki któremu przeróżne inicjatywy obywatelskie mają szansę zaistnieć i wejść w życie. Aktorka namawia, by pomóc wprowadzić w nim niezbędne zmiany:

„Chcesz mieć wpływ na to jak wygląda Polska? Ja bardzo! Dlatego podpisałam już petycję o zmianach w Obywatelskiej Inicjatywie Ustawodawczej” – poinformowała z dumą.

I wytłumaczyła, do czego potrzebne są podpisy: „To ważne narzędzie potrzebuje zmiany już TERAZ, bo świat się zmienia! Postulowane zmiany to m.in.: zbieranie podpisów za pośrednictwem Internetu, zakaz odrzucenia inicjatywy w pierwszym czytaniu, precyzyjne określenie terminów, w którym politycy muszą zająć się projektem”.

Zaangażowanie Agnieszki Kaczorowskiej w sprawy kraju spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony internautów. Oby przełożyło się na liczbę podpisów! Można je składać na stronie internetowej jakimjestespolakiem.info/#podpisz-petycje. My również namawiamy do klikania!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy