Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska zwróciła się do kobiet: „Decyzja o byciu mamą jest jak tatuaż na twarzy”

Agnieszka Kaczorowska zaapelowała do wszystkich obserwatorek na Instagramie, żeby nie decydowały się na dziecko pod wpływem presji otoczenia. „Najważniejsza jest twoja intuicja i czego ty chcesz” – napisała.
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Szczęśliwa mama 2-letniej Emilki (tancerka jest w drugiej ciąży i zdradziła, że znów spodziewa się dziewczynki) często zabiera głos w sprawach dotyczących macierzyństwa. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie zwraca jednak uwagę, że nie każda kobieta musi marzyć o potomstwie.

Macierzyństwo to wielka satysfakcja, ale i ogrom pracy

Agnieszka Kaczorowska apeluje do swoich obserwatorek, żeby nie decydowały się na dziecko pod wpływem presji otoczenia. „Będąc kobietą, jesteś PRAWDZIWĄ i WSPANIAŁĄ KOBIETĄ. Nie musisz być mamą. Może po prostu nie teraz... może kiedyś, może nigdy. [...] Będąc tutaj – u mnie na profilu – chcę, abyś wiedziała, że mówiąc o pięknie macierzyństwa, mówię o tym co czuję JA, po bardzo świadomie podjętych decyzjach. [...] Nie ulegaj temu, co słyszysz. Nie ulegaj temu, co czytasz. Nie ulegaj presji od innych. Ulegaj tylko swojemu sercu” – zaczyna swój wpis w mediach społecznościowych.
 

Zdaniem aktorki planowanie założenia rodziny jest jak... zrobienie tatuażu na twarzy. Trzeba być tego naprawdę pewnym, bo zostanie z nami na całe życie. Nie da się o tym zapomnieć. „To wyrzeczenia, poświęcenie, to masa granic do przekroczenia, to wielka lekcja charakteru, osobowości, a także ogromny test dla związku. To coś, co mi daje ogromne spełnienie, satysfakcję, poczucie szczęścia. Ale nie każdemu... To coś, z czego możesz paradoksalnie czerpać wiele energii, mimo zmęczenia, ale możesz też odczuwać jedynie brak siły!” – podsumowuje Agnieszka Kaczorowska.
 

Choć dla 28-letniej aktorki macierzyństwo stało się najważniejszą rolą, nie rozumie, jak można oceniać kobiety przez pryzmat bycia lub nie matkami. Podkreśla, że każda z nas jest wyjątkowa i że bardzo potrzebujemy siebie nawzajem. Apeluje, żebyśmy zaczęły siebie doceniać.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy